DEPEDRA s.r.o.: stavební práce, Brno

Společnost DEPEDRA s.r.o. se zabývá zajištěním stavebních prací a rekonstrukcemi budov. Během svého mnohaletého působení na trhu spolupracovala s řadou koncových klientů, firem, obcí a měst. Stavební práce dodala například obcím Modřice, Tišnov, Želešice, Sentice či zoologické zahradě v Brně. Kromě realizace všech typů stavebních prací, od rekonstrukcí po pokládku dlažby, se zabývá rekonstrukcemi gastronomických provozů včetně vybavení gastrotechnologií.

Stavební práce a rekonstrukce budov v Brně

Firma DEPEDRA se postará o stavební, zemní či výkopové práce v exteriéru, stejně jako opravy a rekonstrukce interiérových prostorů. Provede pokládku dlažby, montáž zpevněných ploch (chodníků i parkovišť), dále zajistí úpravu toků a vodních nádrží.

 Po domluvě opraví či vybuduje vodovody a kanalizace, provede výkopové práce, postaví terasy, altány, bazény nebo schodišťové systémy. Zkušení řemeslníci se postarají o rekonstrukci interiéru, a to včetně obkládání, topenářských prací nebo dodávky elektroinstalací.

Rekonstrukce gastronomických provozů

Kromě stavebních prací v Brně a okolí se společnost DEPEDRA specializuje na rekonstrukce gastronomických provozů. Pokud máte starší restauraci, bistro, kavárnu nebo jiné gastro zařízení, firma se postará o modernizaci. Kromě běžných oprav a stavebních prací (elektroinstalací, vody, pokládky dlažby a obkladů ad.) dodá a zprovozní gastrotechnologické vybavení. Váš gastronomický provoz bude po dokončení prací připraven k okamžitému použití.