DK CHEMO s.r.o.: chemické čištění vodních usazenin, Praha

Společnost DK CHEMO s.r.o. má více než 30leté zkušenosti v oblasti chemického čištění vodních usazenin. Začátky společnosti spadají až do roku 1984, kdy z původně přidruženého subjektu vznikla nezávislá firma. Ta se v průběhu let dostala do povědomí v oblasti teplárenského a plynárenského průmyslu. Dnes patří mezi uznávané odborníky v oblasti chemického čištění energetických zařízení se zaměřením na topné a vodní soustavy.

Chemické čištění energetických zařízení

Společnost DK CHEMO se zaměřuje na chemické čištění energetických zařízení. Provádí čištění deskové výměny, otopných systémů, rozvodů teplé užitkové vody, trubkových výměn, kotlů, bojlerů a dalších zařízení. Využívá přitom optimální kombinaci aktivních činidel v čisticích směsích, které zajistí kompletní odstranění nánosů. Chemické přípravky jsou samozřejmě ohleduplné ke konstrukčním materiálům i k životnímu prostředí.

Chemické čištění v místě instalace

Firma disponuje kvalitním technickým zázemím pro čištění soustav v menším rozsahu, ale také pro rozsáhlou činnost (například kompletní čištění topných soustav a chladicích systémů). Uplatňuje také metodu CIP, tedy čištění v místě instalace. Společnost DK CHEMO využívá kvalitní mobilní zařízení, díky kterému minimalizuje časové prodlevy souvisejících s odstávkami v provozu.

V mnoha případech je navíc možné provádět chemické čištění i za plného chodu soustav bez nutnosti odpojení. Společnost zajistí také zpracování odborných posudků. Spolupracuje s předními českými vědeckými ústavy a soustavně investuje do nových technologických prostředků za účelem optimalizace procesu chemického čištění.

Přínos chemického čištění

Zájem o chemické čištění energetických zařízení je velký. Chemické čištění má totiž řadu výhod. Jedná se o rychlou a efektivní cestu k odstranění nežádoucích vlivů, které jsou způsobovány usazeninami. Okamžitě tak dochází k úsporám energií. Čištění navíc prodlužuje životnost čištěných soustav a maximalizuje účinnost přenosu tepla. Návratnost investice do chemického čištění je v rozmezí od 1 do 3 let podle typu soustavy a zařízení.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Rychlé a šetrné chemické čištění energetických zařízení
• Více než 30 let zkušeností v oblasti chemického čištění
• Možnost zpracování posudků
• Průběžná modernizace a investice do nových technologických zařízení
• Spolupráce s předními vědeckými ústavy

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

EW servis, spol. s r.o.: prádelna a čistírna oděvů, Praha 15

Hledáte spolehlivou čistírnu a prádelnu, ve které se postarají o vaše oděvy, ubrusy nebo povlečení? Ať už potřebujete zajistit čištění oblečení nebo prádla pro svou rodinu nebo pro potřeby firmy, obraťte se na…

celý článek >>
Kontakty

DK CHEMO s.r.o.: chemické čištění vodních usazenin, Praha

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Slavíkova 1499/22
130 00 Praha
+420 607 256 624