Dodavatel plynu a elektřiny Lama energy a. s. garantuje nízké ceny

Lama energy, a.s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou zemního plynu a elektrické energie po celé České republice i na Slovensku. Zákazníci ji mohou znát pod značkou levnyplyn.cz, která poskytuje plyn a elektřinu pro domácnosti, firmy i velké podniky.

Alternativa dodavatele plynu a energie s vlastní těžbou

Od roku 2007, kdy se otevřel trh s energiemi, se snaží Lama energy obstát před konkurenčními konglomeráty, které dříve monopolizovaly trh. Společnost nabízí jednotlivcům možnost výběru svého dodavatele plynu a elektřiny. Domácnostem vždy garantuje levnější cenu plynu a elektřiny než dominantní dodavatelé v regionu. Velkoodběratelé naopak ocení individuální přístup ke konkrétním požadavkům a vytvoření ceníku na míru.

Klíčem k udržení se na trhu je možnost samostatné těžby plynu na jižní Moravě

Na komoditním trhu s energiemi bývá velmi náročné udržet se mezi téměř monopolní konkurencí. Avšak Lama energy a. s. je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP (LEG), která se zabývá těžbou ropy a zemního plynu z tuzemských nalezišť, především na jižní Moravě. Takto vytěžený plyn pokrývá asi jednu pětinu celkové poptávky odběratelů. Může se zdát, že se nejedná o významné číslo, avšak jakékoliv nezávislé zdroje pomáhají společnosti odolat výkyvům trhu. Navíc poptávka po alternativních dodavatelích stále roste a mezi zákazníky Lama energy a. s. dnes patří významné průmyslové podniky, teplárny, nemocnice i úřady.

Změna dodavatele plynu a energie ušetří výdaje na bydlení a podnikání

Většina lidí nepřemýšlí denně nad nákupem plynu nebo elektřiny. Jednoduše doma rozsvítí nebo nahřívají vodu při sprchování. Spotřeba plynu a elektřiny se také špatně kontroluje a reguluje, a proto může být vyúčtování někdy velmi nepříjemným překvapením. Nový dodavatel, který garantuje nejnižší cenu v regionu, dokáže být nezávislý a snaží se o soběstačnost, pomůže ke snížení celkového účtu a spokojenosti svých zákazníků. Navíc se také věnuje distribuci virtuálního operátora LAMA mobile, který vychází vstříc českým domácnostem a firmám s levným voláním.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• vlastní těžba zemního plynu = nezávislost na komoditním trhu

• vytvoření cenové nabídky na míru větším odběratelům a podnikatelům

• garance nižší ceny než u konkurenčních poskytovatelů energií

• zavedení alternativního mobilního operátora LAMA mobile