DODOSTAV s.r.o.: kompletní stavební a demoliční práce, Praha-východ

Společnost DODOSTAV se specializuje na zajištění kompletních stavebních a demoličních prací. Zaměřuje se na bytovou výstavbu, rekonstrukce domů, ale provádí i průmyslové stavby. V neposlední řadě realizuje i ekologické a úsporné domy na klíč. Spolupracuje s řadou řemeslníků, díky kterým zajistí i dílčí stavební práce, od zateplení přes sanace po obklady. Společnost zajišťuje své služby především v oblasti Praha-východ, konkrétně pak v Mělníku, Neratovicích, Brandýsem nad Labem a dalších okolních městech a obcích.

Stavby a rekonstrukce

Hlavní doménou společnosti DODOSTAV s.r.o. jsou realizace staveb a rekonstrukce. Firma se soustředí především na občanské stavby a dodávku domů na klíč. Klade důraz na přísné dodržování všech stavebních předpisů, norem i vyhlášek. Také díky tomu jsou výsledné stavby kvalitní, ekologické a úsporné.

Společnost provádí také rekonstrukce domů a dalších objektů. Provádí revitalizace, sanace, hydroizolace, tepelné izolace, výměny oken a dveří, montáž nové vzduchotecniky, rekonstrukci elektroinstalací a další stavební práce dle domluvy s klientem.

Zemní a demoliční práce

Stavební firma s působností v oblasti Praha-východ má k dispozici těžkou strojní techniku, díky které je schopna zajistit veškeré zemní a demoliční práce. Zajistí demolice staveb, dopravu štěrku a dalšího stavebního materiálu, ale také výkopy, realizaci zámkové dlažby či pokládku obrubníků. Postará se o zhotovení příjezdových komunikací, kanalizací, zavlažování či řezání betonu. Provozuje nákladní autodopravu a výkopové a zemní práce provádí ručně i strojově.

Kompletní stavební práce – od zateplení po obklady

Společnost DODOSTAV působí na trhu již řadu let, během kterých si vytvořila velký tým řemeslníků z nejrůznějších oborů. Díky tomu je schopna zajistit veškeré stavební práce. Potřebujete zajistit pokládku dlažby, elektrikářské práce, zateplování, klempířské práce či práce instalatérské? Obraťte se na stavební firmu s hlavní působností v oblasti Praha-východ, která se o vše postará.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebních a demoličních prací
  • Stavby domů na klíč i kompletní rekonstrukce budov
  • Kvalitní strojní vybavení, ruční i strojní výkopové práce
  • Zkušený tým řemeslníků zajistí stavební práce ve všech oborech