Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o.: největší výrobce ohřívačů vody v ČR

Ohřívače vody vyráběné společností Družstevní závody Dražice-Stojírna mají mezi českými zákazníky velkou oblibu a jsou známé po celé Evropě. Ohřívače vody Dražice mají více než 50% podíl na trhu, což velký zájem českých zákazníků potvrzuje. Společnost je největším výrobcem ohřívačů v České republice a řadí se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. V nabídce naleznete ohřívače v různých provedeních – svislé, vodorovné, stacionární, elektrické, kombinované i nepřímotopné. Důležitým předmětem činnosti je také výroba zásobníků vody pro výrobce plynových kotlů.

Sortiment DZ Dražice

Výrobní řada společnosti DZ Dražice čítá více než 380 typů a modifikací ohřívačů vody. Výrobky jsou výsledkem dlouholeté snahy vyhovět náročným přáním a požadavkům zákazníků. V nabídce naleznete například elektrické závěsné ohřívače, které se instalují na zeď ve svislé nebo vodorovné poloze. Vyhledávané jsou také stacionární ohřívače vody, které stojí na podlaze.

Výrobní program DZ Dražice je doplněn o kombinované ohřívače, u kterých probíhá ohřev nejen elektrikou, ale také dalším zdrojem tepla (kotlem, krbem apod.). Sortiment zahrnuje i nepřímotopné zásobníky, nerezové ohřívače, ohřívače vody s tepelným čerpadlem, akumulační nádrže či technologie pro fotovoltaický ohřev vody.

Osvědčené technologie a vynikající kvalita

Výrobky společnosti Družstevní závody Dražice-Strojírna vynikají dlouhodobou životností, kvalitou zpracování, použitím inovativních technologických a konstrukčních řešení i vysokým standardem izolačních materiálů. U ohřívačů Dražice se nepoužívá ponorné, ale suché keramické topné těleso, které je zasunuté do ocelové jímky. Nádoby ohřívačů jsou ocelové a opatřené kvalitním bezniklovým smaltem. Ohřívače vynikají vynikající polyuretanovou izolací a hořčíkovou anodou, která slouží jako dodatečná ochrana proti korozi.

Záruční a pozáruční servis

Servis výrobků DZ Dražice je zajišťován po celé České i Slovenské republice. Díky tomu je spolehlivý a bezstarostný provoz garantován po celou dobu životnosti ohřívače. Záruční a pozáruční servis je poskytován prostřednictvím rozsáhlé sítě partnerských servisních firem. Zákazníci mají také několik možností prodloužení záruční doby nad rámec zákonné 2leté lhůty.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Největší český výrobce ohřívačů s mnohaletou tradicí
• Všechny typy ohřívačů vody i akumulačních nádrží
• Rozsáhlá síť servisních center po celé ČR i SR
• Použití kvalitních komponentů a moderních technologií