Družstvo Zádveřice-Raková: zemědělská a rostlinná výroba, servis nákladních automobilů

Družstvo Zádveřice-Raková patří mezi tradiční zemědělská družstva s mnohaletou tradicí. Zaměřuje se především na rostlinnou a živočišnou výrobu, zajišťuje však i řadu dalších služeb. Družstvo Zádveřice-Raková klade důraz na dodržování osvědčených zemědělských postupů, které vedou k dobrým výsledkům. Firma se snaží přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a zajistit mu služby přesně podle jeho přání a požadavků.

Rostlinná a živočišná výroba

Družstvo Zádveřice-Raková obhospodařuje velké plochy půdy. Kromě rostlinné výroby se specializuje také na výrobu živočišnou. K dispozici má kvalitní technologická zařízení, haly i skladovací prostory, díky čemuž je schopna dosahovat vynikajících výsledků. Pokud máte zájem o produkty živočišné nebo rostlinné výroby, obraťte se na zmiňované zemědělské družstvo a domluvte se na možnostech odběru.

Servis a opravy nákladních automobilů

Přímo v areálu družstva se nachází autoopravna nákladních automobilů. Družstvo Zádveřice-Raková ji využívá pro opravy vlastních vozů a zemědělské techniky, služby však poskytuje i dalším zájemcům. Družstvo provádí opravy, servis a údržbu všech typů nákladních automobilů. Po domluvě dodá i kvalitní náhradní díly a postará se o montáž v předem stanovených termínech.

Pronájem kancelářských prostorů a hal

Hledáte v obci Zádveřice-Raková prostory pro své podnikání? Obraťte se na zemědělské družstvo, které nabízí možnost pronájmu kancelářských prostorů. Kromě toho nabízí i pronájem výrobních hal. Přidejte se mezi další firmy, které v areálu družstva úspěšně podnikají již delší dobu. Získáte mnoho výhod, které vám pronájem kancelářských prostorů a hal v družstvu Zádveřice-Raková přinese.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zemědělské družstvo s mnohaletou tradicí
• Specialista na rostlinnou i živočišnou výrobu
• Servis a opravy nákladních vozidel
• Pronájem výrobních hal a kanceláří