EKOKLIMA a.s.: komplexní technické zařízení budov, Milevsko

Akciová společnost se od roku 1989 specializuje na finální dodávky technických zařízení budov. Za dobu své existence zrealizovala řadu zakázek nejen v ČR, ale také v Rakousku, Německu, USA, Rumunsku, Turecku či Rusku. Centrální sídlo společnosti EKOKLIMA najdete v Milevsku, kde se nachází vedení společnosti, ekonomický úsek a složky realizace včetně projekce a centrálního nákupu. Pobočky společnosti jsou pak umístěny v Praze a v Brně.

Projektování, dodávky a instalace systémů TZB

Společnost EKOKLIMA zajišťuje kompletní realizace technických zařízení budov (TZB), a to od zpracování projektu po samotnou realizaci a finální práce. Firma provádí montážní činnosti, dále záruční i pozáruční servisní práce. Postará se o uvedení do provozu a spolehlivé fungování systémů vzduchotechniky, větrání, vytápění nebo chlazení.

Společnost provádí projektování TZB, a to v oborech vzduchotechnika, požární větrání, vytápění (vč. tepelných čerpadel), chlazení (vč. systémů přímého chlazení), zdravotnické instalace, vodovody, rozvody plynu, kanalizace i ČOV. V takovém rozsahu zajišťuje i samotné dodávky technických zařízení budov, a to včetně montáže souborů TZB. Provádí záruční i pozáruční servis ve všech zmiňovaných oborech.

Realizace mnoha významných projektů

Akciová společnost EKOKLIMA má za sebou řadu významných projektů, které jsou důkazem komplexnosti a vysoké kvality poskytovaných služeb. Objemově největší historickou referencí společnosti je projekt výstavby Nového Ústředí ČSOB v Praze 5 s objemem TZB ve výši 360 milionů. Od roku 2010 zahájila společnost prostřednictvím své dceřiné společnosti dodávky TZB na trhu Ruské federace, kde do dnešního dne zrealizovala 5 projektů v hodnotě přesahující 300 milionů Kč v lokalitách v Rjazani, Soči a Nižném Novgorodu.

Spolehlivý partner v oblasti TZB

Pro vaše projekty zajistí EKOKLIMA dostatečný počet odborníků a navrhne technické řešení, které bude odpovídat vašim potřebám. Společnost má dostatečné technické zázemí i dlouholetou zkušenost s realizací náročných a technicky komplikovaných technologických celků. Při realizaci projektů čerpá z nejmodernějších poznatků vědy a výzkumu. Společnost EKOKLIMA je také držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Projektování technického zařízení budov
• Dodávky a montáže TZB, záruční i pozáruční servis
• Působení na trhu již od roku 1989
• Úspěšné realizace projektů TZB v ČR i zahraničí
• Využití nejmodernějších technologií a poznatků