ENKO KLIMA s.r.o.: vzduchotechnika, topení a chlazení; Statenice

Společnost ENKO KLIMA se již od roku 1993 zaměřuje na dodávku a montáž zařízení v oblasti vzduchotechniky, topení a klimatizace. Během svého více než 25letého působení na trhu realizovala desítky instalací a dodávek. Firma se specializuje především na klimatizační jednotky, topení, chlazení, trubní rozvody, čerpadla, kotle a další zařízení. Kromě samotné montáž se postará také o návrhy rozvodů. V neposlední řadě instaluje bazénové jednotky. Firma sídlí v obci Statenice v okrese Praha-západ.

Vzduchotechnika – od požárních klapek po rekuperátory

Společnost ENKO KLIMA dodává a montuje veškeré vzduchotechnické elementy. Klimatizační jednotky dodává v provedení dle specifikace, namontuje také požární klapky v jakémkoliv provedení, výustky, mřížky, těsné dveře, nerezové potrubí a další elementy. V oblasti vzduchotechniky se firma pohybuje řadu let, dobře zná veškeré technologické postupy a navrhne celý systém tak, aby byl ve vašem objektu nejúčinnější a odpovídal vašim přáním a požadavkům. Společnost provádí také tepelné a hlukové izolace, komplexní zkoušky a zaškolení.

Komplexní řešení rozvodu tepla

Firma se specializuje na oblast topení. Poskytuje komplexní řešení rozvodu tepla, dodá a namontuje všechny elementy pro vytápění. Má zkušenosti s montáží čerpadel, kondenzačních kotlů a dalších elementů. Provádí také tlakové zkoušky a hydraulické zaregulování. Do vašeho objektu namontuje kvalitní trubní rozvody s měděnými trubkami, provádí také nátěry, tepelné izolace, dodá otopná tělesa a registry i trojcestné ventily. Obraťte se na společnost ENKO KLIMA a v rámci odborné konzultace se poraďte nad nejvhodnějším způsobu vytápění.

Systémy chlazení a bazénové jednotky

Společnost se zaměřuje i na oblast chlazení. Provádí dodávku a montáž chladicího zařízení v různých provedeních. Dodává kvalitní zařízení od výrobců LG, Panasonic, Daikon, Toschiba a dalších. Provádí také revize klimatizačních zařízení dle směrnic EU.

Kromě systémů chlazení se zaměřuje na dodávku bazénových jednotek pro veřejné i domácí bazény. Dodá jednotky v provedení s rekuperátorem, tepelným čerpadlem nebo v kombinaci obojího. Bazénové systémy zajistí ohřev podle nastavení uživatele, voda bude mít odpovídající teplotu v jakémkoliv ročním období.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Přes 25 let zkušeností v oblasti vzduchotechniky, topení a chlazení
  • Dodávka klimatizace od ověřených výrobců (LG, Panasonic a dalších)
  • Bazénové jednotky v provedení s rekuperátorem i tepelným čerpadlem
  • Kompletní návrh systému vytápění i chlazení
  • Odborné konzultace, regulace, zkoušky i zaškolení