ENVIROmarket: úprava vody a vodní filtry, Hodonín

Nejste spokojeni s kvalitou vodu ve své domácnosti? Pak se obraťte na společnost ENVIROmarket se sídlem ve městě Hodonín, která se specializuje na úpravu vodu. Na trhu působí již od roku 1990 a patří mezi několik málo firem v České a Slovenské republice, které se domácí úpravou vody zabývají. Společnost dodá kvalitní vodní filtry, díky kterým bude kvalita vody na vysoké úrovni.

Vodní filtry a domácí úpravny vody

Vodní filtry a domácí úpravny vody slouží ke zlepšení kvality pitné vody. Konzumace vody špatné kvality totiž může mít negativní dopady na zdraví, kazí chuť a poškozuje různá zařízení domácnosti. Nejčastějším problémem je tvrdá voda, která ničí pračky, bojlery, myčky i potrubí. Úprava vody je s použitím kvalitních filtrů je snadná a efektivní.

Společnost ENVIROmarket se zabývá velkoobchodním prodejem, v nabídce najdete vodní filtry a zařízení na úpravu pitné vody, filtry na vodní kámen, změkčovače tvrdé vody a bohaté množství doplňkového sortimentu. Firma je výhradním prodejcem pro ČR a SR špičkových produktů od kanadské firmy Rainfresh.

Rezervní vložky, náplně a testovací sady

Firma dodává kvalitní vodní filtry, v nabídce ale najdete také pestrý výběr doplňkového sortimentu. Ten je z velké části tvořen rezervními vložkami a náplněmi, které jsou pro funkční úpravu vody zásadní. Firma dále prodává náhradní díly, ale také testovací sady pro stanovení tvrdosti vody nebo zjištění dusičnanů ve vodě. Firma sídlí ve městě Hodonín, produkty však dodává po celé ČR a SR.