EW servis, spol. s r.o.: prádelna a čistírna oděvů, Praha 15

Hledáte spolehlivou čistírnu a prádelnu, ve které se postarají o vaše oděvy, ubrusy nebo povlečení? Ať už potřebujete zajistit čištění oblečení nebo prádla pro svou rodinu nebo pro potřeby firmy, obraťte se na společnost EW servis, spol. s r.o. Čistírna oděvu a prádelna se nachází v městské části Praha 15-Hostivař a s čištěním prádla má bohaté zkušenosti. Zajišťuje praní, chemické čištění i mandlování prádla.

Prádelna a čistírna oděvů Praha 15

Potřebujete v krátké době vyčistit oblek, košili, bundu nebo kvalitně vyprat ložní prádlo, ubrusy a jiné výrobky z textilií? Společnost EV servis se sídlem v městské části Praha 15 využívá kvalitní prádelenská zařízení, díky kterým vyčistí veškeré oblečení i prádlo rychle a spolehlivě.

Prádelna a čistírna oděvů využívá několik technologií čištění, výběr vždy přizpůsobí konkrétnímu typu prádla. Nabízí jak běžné, tak šetrné praní, ale i chemické čištění včetně mandlování prádla. Čištění proběhne v předem stanovenou dobu, při objednání tak budete přesně vědět, kdy si pro vyprané oblečení přijít. Společnost nabízí služby koncovým klientům i firmám a veřejným institucím.

Servis průmyslového prádelenského zařízení

Společnost EW servis používá profesionální prádelenské stroje, se kterými má mnohaleté zkušenosti. Díky tomu se zaměřuje také na servis průmyslového prádelenského zařízení. Nabízí opravy a seřízení prádelenského vybavení pro další čistírny, stejně tak i odborné poradenství.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Depositphotos_8504659_l-2015

PEROLA čistírna s.r.o.-Praha

  Ať už potřebujete vyčistit oblek, koberec nebo zajistit profesionální čištění pracovních oděvů či prádla, obraťte se na oblíbenou čistírnu PEROLA se sídlem v městské části Praha 4. Společnost PEROLA…

celý článek >>

DK CHEMO s.r.o.: chemické čištění vodních usazenin, Praha

Společnost DK CHEMO s.r.o. má více než 30leté zkušenosti v oblasti chemického čištění vodních usazenin. Začátky společnosti spadají až do roku 1984, kdy z původně přidruženého subjektu vznikla nezávislá firma.…

celý článek >>
Kontakty

EW servis, spol. s r.o.: prádelna a čistírna oděvů, Praha 15

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Struhařovská 2942/2
141 00 Praha 4 - Záběhlice
+420 602 535 492