Expol Trade, s.r.o.: prodej paliv a sypkých materiálů v uhelných skladech

Společnost Expol Trade, s.r.o. je významným obchodníkem na trhu s tuhými palivy. Ročně prodá statisíce tun pevných paliv – uhlí, koksu a briket, a to v různých sortimentech. Společnostech Expol Trade vlastní 14 uhelných skladů, které se nachází zejména na Novojičínsku a Bruntálsku. Současně se zabývá dodávkou paliv do větších energetických a průmyslových celků, které se nachází v České republice i v zahraničí.

Prodej tuhých paliv

Hlavní činností společnosti EXPOL TRADE, s.r.o. je prodej tuhých paliv. V nabídce naleznete například kvalitní černé uhlí z polských dolů, které je tříděné a vyznačuje se dobrou výhřevností. Firma se již několik let zabývá také prodejem kvalitního antracitu z produkce ukrajinských dolů. Antracit se vyznačuje vysokou výhřevností a nízkými prchavými látkami.

Hnědé uhlí od firmy EXPOL TRADE pak pochází z produkce Severočeských dolů, a.s. Uhlí vám zajistí ve vybraných sortimentech a dodají na místo určení, a to buď s využitím silniční, nebo železniční dopravy. Pro maloobchodní odběr hnědého uhlí se obraťte přímo na některý z uhelných skladů. Společnost se zabývá také prodejem hnědouhelných briket, koksu a koksochemických produktů.

Prodej sypkých stavebních hmot

Ve svých uhelných skladech zajišťuje společnost EXPOL TRADE také prodej sypkých stavebních hmot. V roce 2013 s tímto sortimentem, který byl do té doby nabízen jen maloobchodně, začali obchodovat na velkoobchodní úrovni. V roce 2014 společnost prodala 90 tisíc tun sypkých stavebních hmot, o dva roku později pak už tun 200 tisíc. V rámci maloobchodního prodeje si můžete na jednotlivých uhelných skladech zakoupit písky, štěrkopísky, drcené kamenivo, okrasné kamenivo i kačírky.

Provoz 14 uhelných skladů

Zmiňovaná firma provozuje celkem čtrnáct uhelných skladů, v rámci kterých se zabývá maloobchodním prodejem tuhých paliv i sypkých stavebních hmot. V některých uhelných skladech zajišťují i výkup kovového odpadu. Uhelné sklady se nachází v lokalitách Hradec Králové, Krnov, Bruntál, Moravský Beroun, Horní Benešov, Světlá Hora, Velká Štáhle, Zlaté Hory, Šenov u Nového Jičína, Bílovice, Odry, Kopřivnice a Studánka.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Maloobchodní i velkoobchodní prodej tuhých paliv
• Prodej sypkých materiálů – štěrku, písku, kačírku a dalších
• Provoz rozsáhlé sítě uhelných skladů
• Výkup kovového odpadu ve vybraných provozovnách
• Možnost dopravy paliv a stavebních hmot na požadované místo