Express Alarm Czech s.r.o.: dodávka a servis bezpečnostních systémů

Společnost Express Alarm Czech se již více než 15 let specializuje na dodávku, servis a technickou podporu bezpečnostních systémů. Zaměřuje se na velkoobchodní činnosti, poskytuje také záruční a pozáruční servisy prodávaných výrobků. Od roku 2008 je společnost Express Alarm Czech prvním autorizovaným distributorem bezpečnostních systémů od firmy HIKVISION. Společnost úzce spolupracuje také se svou partnerskou firmou Express Alarm Slovakia.

Prodej alarmů, kamer a dalších zařízení

Chcete mít kvalitní bezpečnostní systémy, které odpovídají náročným legislativním požadavkům a zajistí vám maximální úroveň ochrany? Pak využijte služeb společnosti Express Alarm Czech a vyberte si z nepřeberného množství různých zařízení. V širokém sortimentu naleznete kamerové systémy, detektory pohybu, bezdrátové sirény, videotelefony, čtečky, elektrické zámky, detektory požárů, obchůzkové bezpečnostní systémy a mnohé další prvky. Společnost má naprostou většinu zařízení skladem a postará se o doručení do 24 hodin od provedení objednávky.

Profesionální záruční i pozáruční servis

Společnost Express Alarm Czech zajišťuje pro nabízené alarmy, kamerové systémy a další bezpečnostní systémy kvalitní záruční i pozáruční servis. Postará se o to, aby zabezpečovací technika sloužila svému účelu bez problémů a komplikací. Servisní technici se postarají o rychlé odstranění případných závad a o opětovné uvedení do provozu. Prodává a servisuje zařízení mnoha značek, od zmíněného výrobce HIKVISION přes firmy Ezviz, Hanway, Commax po Sebury či Bosch.

Technická podpora i možnosti školení

Firma klade velký důraz na budování dlouhodobých vztahů se svými zákazníky. Proto jim poskytuje nepřetržitou technickou podporu a v případě potřeby ihned podá pomocnou ruku. Express Alarm Czech navíc pravidelně pořádá prezentace a školení v Praze, Brně a Ostravě. Pro absolventy školení navíc připravila společnost dárek v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč na nabízené bezpečnostní systémy.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Více než 15 let zkušeností v oboru bezpečnostních systémů
• Kvalitní záruční i pozáruční servis zařízení
• Technická podpora a školení v Praze, Brně a Ostravě
• Kvalitní alarm, kamerové systémy a další vybavení