Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
fainstav
revitalizace-bd-vetrna-1304-mikulov-big

 

Stavební firma FAINSTAV se sídlem v Uherském Hradišti působí na trhu již od roku 1998. Díky kvalitnímu technickému zázemí, odborně proškoleným pracovníkům a rozsáhlému strojovému parku je schopna zajistit stavební práce všeho druhu. Zaměřuje se například na revitalizace bytových domů, výstavbu nízkoenergetických domů či zemní práce.

FAINSTAV s.r.o.: stavební firma, Uherské Hradiště

Stavební a obchodní společnost FAINSTAV, s.r.o. provádí realizace pozemních staveb, a to jak průmyslových, tak staveb občanské vybavenosti. Zajišťuje také komplexní revitalizace bytové výstavby, opravy a rekonstrukce všech stavebních objektů včetně památek i výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Společnost sídlí v Uherském Hradišti, své služby však poskytuje na území celé ČR. Historie firmy sahá až do roku 1998, kdy působila jako sdružení podnikatelů. O dva roky později se transformovala na společnost s ručením omezeným.

Revitalizace bytových domů a dalších objektů

Jednou z hlavních oblastí působení stavební firmy FAINSTAV je revitalizace bytových domů – panelových i nepanelových. Jejich realizací společnost snižuje energetickou náročnost, a to s přispěním dotačních titulů SFŽP a SFRB. Mezi hlavní činnosti revitalizace patří například zateplení neprůsvitného obvodového pláště, rekonstrukce plochých střech, výměna otvorových prvků, výměna balkónů za nové prostornější, rekonstrukce lodžií a související práce.

Výstavba nízkoenergetických domů a další služby

Společnost FAINSTAV se dlouhodobě zaměřuje také na výstavby domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Cílem firmy je navrhnout a postavit objekt, který přinese maximální úsporu spotřeby energie, bude šetrný k životnímu prostředí a poskytne klientovi nadstandardní komfort bydlení. Pro výstavbu domů využívá ověřené systémy Medmax a Themodom. Stavební systémy jsou navrženy tak, aby nedocházelo ke vzniku tepelných mostů.

Rozsah poskytovaných služeb stavební firmy FAINSTAV je však mnohem širší. Společnost klientům zajišťuje například kompletní rekonstrukce bytů, domů i průmyslových objektů, přestavby interiérů či zemní práce. Z oblasti zemních prací nabízí firma například práce strojem UNC, demolice objektů, výkopové práce, zhotovení chodníků a pozemních komunikací, hřišť nebo cyklostezek. Stavební firma se postará také o projektování staveb a zajistí i financování.

Technické zázemí a rozsáhlý strojový park

Společnost FAINSTAV z Uherského Hradiště patří mezi moderní stavební firmy, které se pyšním kvalitním technickým zázemím a rozsáhlým strojovým parkem. Firma disponuje vícestupňovým řízením, které zahrnuje odborně připravené a zkušené vedoucí pracovníky. Díky kvalitnímu administrativně-technickému zázemí je schopna zajistit stavební práce na vysoké úrovni včetně veškerých souvisejících služeb od plánování, kalkulace ceny, projektování po finální práce a kolaudaci.