FC Slovácká Sparta: fotbalový klub, Spytihněv

FC Slovácká Sparta je fotbalový klub s dlouhou tradicí, zkušenými trenéry a mnoha úspěchy. Fotbalu se zde věnují všechny věkové kategorie. Ať už se jedná o děti nebo dospělé, zahrát si zde může každý. Fotbalisté klubu FC Slovácká Sparta procvičují dovednosti na pravidelných trénincích a můžou se zúčastnit i mistrovských soutěží. Klub má zázemí ve sportovní hale Spytihněv. Fotbalisty proto neomezuje ani špatné počasí nebo zima.

Fotbalový klub pro všechny

Aby si fotbal mohl zahrát každý se svými vrstevníky, FC Slovácká Sparta nabízí tréninky v několika kategoriích: muži, dorost, mladší a starší žáci. Pro nejmladší má klub fotbalovou přípravku. Zde se malí fotbalisté naučí pod vedením trenérů všem základním dovednostem. Tréninky pro žáky a fotbalisty z přípravky pořádá klub dvakrát týdne.

FC Slovácká Sparta připravuje pro děti také různé sportovní aktivity, například náborové akce „Můj první gól“. Klub je velmi aktivní v nejrůznějších turnajích, kterých se fotbalisté pravidelně účastní. Na fotbalových soustředěních si sportovci nejen vylepší své hráčské schopnosti, ale také utuží vztahy se svými spoluhráči.

Zkušení trenéři s dobrými výsledky

Fotbalisté FC Slovácké Sparty se pravidelně účastní různých sportovních utkání a turnajů. Oslavili už mnohé fotbalové úspěchy, například v roce 2011 vyhráli první místo v krajském přeboru a postoupili do divize. Fotbalový klub FC Slovácká Sparta má velmi silnou tradici. Byl založený už v roce 1927. Obec Spytihněv, kde klub působí, se nachází v okrese Zlín.