Femont, s.r.o. Dobrovice – kovovýroba a zámečnictví v okr. Mladá Boleslav

Komplexní služby od návrhu k realizaci v oblasti kovovýroby a zámečnictví nabízí společnost Femont. Firma funguje od roku 2000 a sídlí ve městě Dobrovice v okr. Mladá Boleslav. Vyrábí vše od jednodušších strojních dílů po automatizované celky.

Kovovýroba a zámečnictví na vysoké úrovni

Na společnost Femont se můžete obrátit, potřebujete-li vyrobit strojní díly s garancí vysoké přesnosti a brzkého dodání. Mezi konkrétní služby, které nabízí, patří soustružení, frézování, broušení, svislé obrážení, chemické zinkování, CNC obrábění, výroba ozubení nebo přesné vrtání. Zaměstnanci firmy vyrábí také kovové konstrukce dle požadavků zákazníka, např. ploty, brány nebo zábradlí, dále manipulační techniku včetně podvozků, zásobníků a pořadačů pro obráběné díly. Veškeré výrobky vyrábí z oceli, barevných kovů nebo alu profilů, nabízí i možnost povrchových úprav produktů. Mezi další služby patří výroba jednoúčelových strojů, objednat si můžete robotová pracoviště, portálové překladače dílů, manipulátory a další. Využít můžete i možnosti komplexního technologického čištění výrobních zařízení pomocí parního vyvíječe a tryskačem suchého ledu. V neposlední řadě se společnost specializuje na laserové značení.

Femont má řadu spokojených zákazníků

Nejen kovovýroba a zámečnictví, ale také návrhy, vývoj a koncepty v oblasti strojírenství a automatizace patří mezi oblasti, ve kterých se společnost Femont realizuje. Česká firma vznikla v roce 2000 a zprvu se zaměřovala na kovovýrobu a zámečnictví. Později vznikly dceřiné společnosti zabývající se vývojem a konstrukcí v automobilovém průmyslu a automatizací. Společnost Femont si za léta svého působení vybudovala síť spokojených zákazníků mezi předními českými firmami.