Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
fire2
fi

 

Společnost Fireclay, s.r.o. poskytuje zákazníkům služby v rámci stavební činnosti v oboru průmyslu a energetiky. Specializuje se zejména na zajištění technologických dodávek. Už od roku 1993 se zaměřuje na žárové vyzdívky a opravy šamotových pecí. Mezi další činnosti patří zemní práce a stavební údržba

Fireclay, s.r.o.: stavební činnost v oboru průmyslu a energetiky

 

V roce 1993 vznikla společnost Fireclay, s.r.o. se sídlem v Litvínově, která se od počátku svého působení zaměřuje na oblast stavebnictví v energetice a průmyslových oborech. Veškeré poskytované služby jsou zaměřené na vysokou kvalitu s ohledem na bezpečnost práce a šetrný přístup k životnímu prostředí. Mezi činnosti, kterým se společnost věnuje, patří průmyslové stavby včetně technologických dodávek, dále žáruvzdorné vyzdívky, zemní práce a stavební údržba.

Realizace průmyslových staveb

Potřebujete zajistit technologickou dodávku? Obraťte se na litvínovskou společnost Fireclay. Firma zajistí kompletní realizaci průmyslových staveb. V oboru má mnohaleté zkušenosti a silné kapacitní, technické a finanční zázemí. Zaměstnává řadu kvalifikovaných a odborně zdatných pracovníků a vychází z ověřených a certifikovaných postupů. Společnost Fireclay patří mezi nejvýznamnější stavební firmy zaměřující se na průmyslové stavby v Ústeckém kraji. Po domluvě s klientem se postará o inženýring, zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zemní práce, zakládání stavby i měření a regulaci.

Žáruvzdorné vyzdívky a opravy pecí

Společnost se od svého vzniku v roce 1993 zaměřuje na realizaci žáruvzdorných vyzdívek a na opravy šamotových pecí. V současné době patří mezi nejvýznamnější firmy v oboru vyzdívek a oprav šamotových pecí v celé ČR. Zákazníkům přináší ta nejlepší technická řešení, která jim umožní minimalizovat plánované i neplánované odstávky pecí. Díky tomu ušetří nemalé finanční náklady. Společnost se postará například o posouzení stavu pecí a vyzdívek, návrh nových konstrukčních řešení, demontáže včetně likvidace či revize a realizace generálních oprav.

Zemní práce a stavební údržba

Litvínovská společnost Fireclay se zaměřuje na řadu dalších služeb v oblasti stavebnictví pro průmysl a energetiku. Provádí všechny zemní práce pro pozemní, dopravní, průmyslové a inženýrské stavitelství. Zajistí i dopravu pro stavební práce, terénní úpravy, výkopy, základy staveb, přepravu sypkých hmot nebo demoliční práce. Soustavně se věnuje také oblasti stavební údržby. Zabezpečuje dobrý stavební stav budov, aby nedocházelo k jejich znehodnocování a zkracování životnosti. Tyto služby zajišťuje i pro občanské stavby. Mezi zákazníky tak patří i města a obce, obchodní a sportovní centra, logistické centrály a podobně.