Firma Šimon: zemní práce, výkopové práce i nákladní autodoprava

Zemní práce, výkopové práce, demolici objektů i odvoz odpadu v kontejnerech nejen v oblasti Praha – Východ zajistí firma Šimon. Hledáte-li pomoc při stavbě domu nebo úpravě zahrady, firma Šimon je sázkou na jistotu. Fungují už od roku 1992 a za sebou mají mnoho zkušeností i spokojených zákazníků. Škála jejich služeb je opravdu široká, a tak už nemusíte hledat více firem na různé práce.

Zemní práce a výkopové práce

Jaké konkrétní služby firma nabízí? Jedná se zejména o zemní práce, obrátit se na ně můžete v případě, že se pouštíte do stavby domu. Provádí výkopy základů a základových pásů, úpravy terénu, nakládání a přemisťování zeminy a jiných materiálů nebo výkopy inženýrských sítí. Odborníci z firmy Šimon vám následně mohou pomoci i se stavbou základů. Jejich služeb ale využijete i později v případě úpravy zahrady, výkopu pro bazén nebo kladení zámkové dlažby. Firma se zabývá i demolicí objektů, při kterých se zároveň postarají o odvoz demoličního odpadu.

Nákladní autodoprava, kontejnery

Zemní a výkopové práce nejsou jedinou oblastí, kterou se firma Šimon zabývá. Nabízí své profesionální služby i v oblasti nákladní autodopravy, zejména dopravují stavební materiál, zeminu a sypký materiál. Odváží a likvidují stavební odpad a suť. Firma se zabývá i prodejem písku, štěrku, zeminy, recyklátů, mulčovací kůry. Společnost sídlí v Mnichovicích, své služby proto poskytují zejména v oblasti Praha–Východ.

Nákladní autodoprava