František Barták: spolehlivý autoservis Říčany u Prahy

Potřebujete vyměnit pneumatiky nebo máte poruchu na autě? Automechanik František Barták nabízí rychlý a spolehlivý servis všech vozidel, výměnu pneumatiky i generální opravy. Vaše auto bude po návštěvě autoservisu jako nové. Přivezte své auto k opravě do Babic v Říčanech u Prahy. Autoservis vám zajistí veškerý servis, aby vaše vozidlo sloužilo spousty dalších let bez potíží.

Autokarosářské opravy včetně zajištění odtahu vozidla

Stala se vám dopravní nehoda? Automechanik František Barták opraví vaše auto po havárii včetně kompletních autokarosářských oprav jako je reparace a vyklepávání karosérií nebo rovnání. V případě potřeby vám vymění blatníky, kapoty a další poškozené části. V rámci poskytovaných služeb je zajištěný i odtah nepojízdného vozidla, stačí zavolat.

Autoservis František Barták je tu pro vás pro případ jednorázových drobných oprav i závažnějších problémů. V rychlosti vám vymění žárovky nebo olej a spolehlivě zařídí veškeré mechanické opravy brzd nebo výfuků. Problémové jsou často klimatizace. V Babicích v Říčanech u Prahy vám klimatizaci opraví, doplní kapaliny a zajistí pravidelnou údržbu.

Generální opravy převodovek, motorů i servis pneumatik

Automechanik z Říčan u Prahy provádí generální opravy automatických i manuálních převodovek i motorů. Kromě nenadálých oprav poškozených automobilů poskytuje autoservis výměnu zimních a letních pneumatik. Pro správné konstrukční nastavení vašeho vozidla autoservis provede geometrii náprav, aby vaše auto bylo bezpečné a mělo optimální jízdní vlastnosti.