František Vjater: zemní a výkopové práce, autodoprava, Rychvald

Čeká vás demolice starého objektu, kopání základů nebo náročnější úpravy terénu? Obraťte se na firmu Františka Vjatera, která se dlouhodobě zaměřuje na profesionální zemní a výkopové práce. K dispozici má těžkou techniku, díky které je schopna provést veškeré práce rychle a přesně dle zadání zákazníka. František Vjater zajišťuje také autodopravu, bagrování a související služby.

Zemní a výkopové práce Rychvald

Bez těžké profesionální techniky se žádné zemní práce ani výkopové práce neobejdou. Využijte dlouholetých zkušeností Františka Vjatera, který zajišťuje služby pro koncové zákazníky, firmy i obce a města. Zemní a výkopové práce provádí zejména v širokém okolí obce Rychvald. K dispozici má například stavební stroje CAT 428, CAT M318 či CAT 320 se sortovacím drapákem. Díky technickému zázemí je schopen provést i rozbíjení tvrdého betonu a další náročné práce. Pomůže vám také při kopání základů pro novou stavbu, malých i velkých úpravách terénů či bagrování.

Autodoprava nákladním vozem TATRA

Kromě strojní mechanizace má firma Františka Vjatera k dispozici i nákladní vůz TATRA, díky kterému je schopen zajistit i služby v oblasti autodopravy. Postará se o převoz stavebního materiálu či odvoz stavební suti a zeminy. Veškeré práce provádí po dohodě se zákazníkem a v předem stanoveném rozsahu. Díky individuálnímu přístup je schopen vyhovět i náročným požadavkům ze strany klienta.

Demolice objektů

František Vjater se specializuje také na demolice objektů s ohledem na bezpečnost. Pomůže při likvidaci starých budov a zajistí i odvoz stavebního odpadu. Demolice objektů je prováděna s využitím těžké techniky, díky které probíhá rychle a bezproblémově.

Potřebujete i vy zajistit profesionální služby v oblasti autodopravy, demolice nebo zemních a výkopových prací? Kontaktujte firmu pana Vjatera a domluvte se na konkrétní formě spolupráce.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zemní a výkopové práce, terénní úpravy
• Rozbíjení betonu i bagrování základů
• Autodoprava s využitím sklápěče TATRA
• Odborné demolice starých budov včetně odvážky suti