FRTrading, s.r.o.: kovoobrábění a kovovýroba, Nový Hrádek

Společnost FRTrading, s.r.o. sídlí v obci Nový Hrádek – Rzy a specializuje se na činnosti v oblastech kovovýroby a kovoobrábění. Má k dispozici kvalitní strojní vybavení, díky kterému je schopna zajistit výrobu nejrůznějších konstrukcí a předmětů. Společnost FRTrading zaměstnává řadu řemeslníků, kteří mají mnohaletou praxi ve svém oboru a kvalifikaci pro obrábění, svařování a další činnosti. Také díky tomu jsou výsledné produkty firmy na velmi vysoké úrovni.

Kovoobrábění a kovovýroba podle požadavků klienta

Potřebujete zajistit výrobu různých konstrukcí či kovových výrobků? Obraťte se na společnost FRTrading, která na základě konzultací a technické dokumentace zajistí dílčí činnosti v oblasti kovoobrábění a kovovýroby. Mezi poskytované služby patří například CNC obrábění, svařování, vrtání, ohýbání či lisování. Provozovnu firmy naleznete na adrese Rzy 1, Nový Hrádek, okres Náchod. Společnost poskytuje své služby především klientům z okresu, v případě potřeby však zajistí kovovýrobu pro zákazníky z celé ČR.

Výroba parkovacích sloupků

Mezi jednu z oblastí kovovýroby firmy FRTrading patří vývoj a výroba parkovacích sloupků. Díky kvalitnímu strojnímu vybavení je společnost schopna vyrobit kvalitní odolné parkovací sloupky a další zábrany, které mají využití jak v soukromém, tak veřejném sektoru. Máte-li specifické požadavky na kovoobrábění a kovovýrobu, neváhejte se na firmu obrátit. Veškeré zakázky řeší individuálně a zajistí dílčí práce požadavků. Firma se v této oblasti pohybuje i řadu let a v případě zájmu předá svým zákazníků i cenné rady a doporučení.

Svařování hliníku a ocelových konstrukčních prvků

Mezi prováděné činnosti kovovýroby patří také svařování. Kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní svářeči se postarají o svařování hliníku i ocelových konstrukčních prvků. Díky mnohaletým zkušenostem a kvalitnímu vybavení je schopna zajistit svařování různých materiálů a kovových prvků. Svařování zajišťuje s využitím různých technologických postupů a typů svařovaček.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba parkovacích sloupků
• Svařování hliníku a ocelových konstrukcí
• CNC obrábění, lisování, vrtání, ohýbání a další dílčí práce
• Kompletní služby v oblasti zámečnictví, kovoobrábění a kovovýroby