Fuka Spedition, s.r.o.: vnitrostátní a mezinárodní přeprava, Homole

Společnost Fuka Spedition, s.r.o. se v oblasti vnitrostátní a mezinárodní přepravy pohybuje na trhu již od roku 1994. Za dobu svého působení si společnosti získala své pevné postavení. Jedná se o firmu střední velikosti, která usiluje o vytváření dlouhodobých a vzájemně fungujících obchodních vztahů. Vyniká rozsáhlým vozovým parkem, který tvoří především plachtové návěsy, k dispozici má však i návěs chladírenský. Areál firmy se nachází v obci Homole. Firma využívá moderní metody řízení a klade důraz na individuální přístup k zákazníkům.

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava

Hledáte odborníka v oblasti autodopravy, který se postará o kvalitní přepravu zboží v rámci ČR i zahraničí? Obraťte se na společnost Fuka Spedition se sídlem v obci Homole. Společnost klade důraz na rychlost, spolehlivost a flexibilitu. Díky moderním metodám řízení budete mít přehled o stavu zásilek vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Společnost má bohaté zkušenosti s přepravou zboží různého druhu, a to včetně potravin.

Rozsáhlý vozový park

Společnost disponuje rozsáhlým vozovým parkem, díky kterému je schopna zajistit takřka jakoukoliv vnitrostátní či mezinárodní přepravu. Všechny vozidla plní nejpřísnější ekologické, emisní a bezpečnostní normy. Vozový park zahrnuje především plachtové návěsy s vnitřní výško 2,7 m a 3 m. K dispozici má i chladírenský návěs a vozidla s nástavbou pro výměnné – odstavné kontejnery.

Areál firmy najdete v obci Homole

Areál firmy Fuka Spedition, s.r.o. se nachází v obci Homole. V areálu je možnost parkování vozidel či skladování zboží. Nachází se zde také překladiště železnice – kamion a obráceně. Areál je dobře dostupný městskou hromadnou doprava, vyniká i dobrou dostupností na letiště ČB. Společnost do budoucna připravuje i možnost ubytování.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialisté na vnitrostátní i mezinárodní přepravu
• Autodoprava zajišťována plachtovými i chladírenskými vozy
• Rozsáhlý areál s dobrou dopravní dostupností
• Moderní metody řízení a individuální přístup