Gami CZ Ostrava, s.r.o.: daňové a účetní centrum

Jste živnostníci, nebo máte svou firmu, a oblast financí a vedení účetnictví není vaše hobby? Věnujte se oboru, kterému rozumíte a ve kterém podnikáte, a veškeré starosti s účetnictvím, daněmi a ekonomickou agendou přenechte profesionálům. Daňové a účetní centrum Gami CZ se sídlem v Ostravě zajišťuje vedení účetnictví mnoha firmám a své služby poskytne i vám.

Vedení účetnictví a daňová evidence

Ostravská firma Gami CZ působí na trhu již řadu let a spolupracuje s mnoha významnými klienty. Co vše v rámci účetního a daňového centra zajistí? Postará se o kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy, zajistí rekonstrukce účetnictví, sestaví veškerá daňová přiznání, v mezích zákona zajistí i optimalizaci daňového základu.

Dále provádí účtování obchodů s cennými papíry a pohledávkami, kompletní ekonomické analýzy a zastupování u všech státních úřadů. V neposlední řadě zajišťuje řešení daňové problematiky nejen u podnikatelů, ale i občanů.

Odborné konzultace a poradenství

Účetnictví si vedete sami, nebo zaměstnáváte vlastní účetní, ale dostali jste se do situace, kdy potřebujete odbornou pomoc? Obraťte se na společnost Gami CZ Ostrava, která poskytuje i odborné konzultace a poradenství. Nabízí i ekonomické poradenství v každé fázi podnikání, ale i osobní konzultace či přímou účast na obchodních jednáních klienta. Svěřte své finance do rukou profesionálů a mějte účetnictví pod kontrolou.