Global Agent s.r.o.: rekonstrukce domů, výstavby a stavebně-řemeslné práce, Praha

Stavební firma Global Agent s.r.o. byla založena v roce 2006. Od počátku svého působení se specializuje na výstavbu rodinných domů, kompletní rekonstrukce i dílčí řemeslné a stavební práce. Tým profesionálních a zkušených pracovníků klade důraz na seriózní přístup, spolehlivost a vysokou kvalitu provedených prací. Díky tomu jsou zákazníci dlouhodobě spokojení a služeb společnosti využívají opakovaně.

Výstavby rodinných domů a rekonstrukce

Jednou z oblastí zájmu stavební firmy Global Agent s.r.o. je výstavba rodinných domů a jejich rekonstrukce. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru je společnost schopna realizovat kompletní stavební práce od hrubé stavby po finální dokončení. Ať už chcete vystavět dům svých snů, nebo provést opravu, aby vypadal jako nový, obraťte se na zmiňovanou firmu. Zakázky realizuje především na území Prahy a v širším okolí.

Veškeré stavební a řemeslné práce na jednom místě

Hlavní předností stavební firmy Global Agent je rozsah poskytovaných služeb. Vše potřebné domluvíte na jednom místě bez potřeby kontaktovat více samostatných firem. Co vše společnost zajistí? Zrenovuje vaše staré dřevěné podlahy, případně vám položí podlahu novou dle výběru. Dále se zaměřuje na práce obkladačské, truhlářské, sádrokartonářské, ale také sklenářské a zahradnické. Navrhne a zrealizuje zahrady a pomůže s výběrem vhodných květin do domů i kanceláří. Zájem je také o aplikaci různých dekorativních stěrek, které ozvláštní vaše interiéry.

Truhlářství zajistí výrobu nábytku na míru

Nedílnou součástí firmy Global Agent je truhlářství se sídlem na adrese Janderova 2, Malešice. Postará se o kompletní výrobu nábytku na míru, od kuchyňských linek přes postele, vestavěné skříně, obývací stěny, dětské pokoje po dřevěné stěny či pergoly. Truhlářství nabízí zakázkovou výrobu z masivu a lamina, dále zakázkové formátování plošného materiálu a olepování ABS hranou.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kompletní realizace novostaveb a rekonstrukce
• Stavební firma s více než 13letými zkušenostmi v oboru
• Stavební firma zajistí veškeré řemeslné práce dle požadavků
• Výroba nábytku na míru