Hagemann a.s.: významný výrobce užitkových nástaveb, Opava

Společnost Hagemann a.s. patří mezi nejvýznamnější české výrobce nástaveb pro všechny typy podvozků nákladních i užitkových vozidel. Provádí výrobu, prodej, montáže i servis a užitkové nástavby vyrábí přesně podle přání a požadavků zákazníka. Společnost má bohaté zkušenosti i s prováděním přestaveb odtahových, policejních i hasičských vozů.

Výroba nástaveb na nákladní i užitková vozidla

Společnost Hagemann se sídlem v Opavě se specializuje na vývoj a montáž nástaveb, a to jak pro nákladní, tak užitková vozidla všech značek. Vyberte si z mnoha typů užitkových nástaveb. Firma zajistí i výrobu skříňových nástaveb – hliníkových, izotermických, mrazírenských, pekařských a dalších. Zhotoví i nástavby pro převoz osob.

K dispozici jsou i valníkové a sklápěčové nástavby, jednoramenné nosiče kontejnerů či odtahové nástavby pro převoz až tří vozidel najednou. Firma se specializuje na úpravy vozů pro hasičské a policejní sbory. Každou zakázku řeší individuálně, takže je schopna vyhovět i netradičním a náročným požadavkům zadavatele.

Montáže užitkových nástaveb a další služby

Společnost Hagemann Opava má k dispozici řadu výrobních pracovišť, od svařovny přes zámečnickou výrobu, povrchové úpravy kovů, výrobu ocelových konstrukcí po výrobu tlakových hadic. Samotné montáže užitkových nástaveb pak provádí ve svých montážních střediscích, které se mimo jiné specializují i na instalaci hydraulických nosičů a chladicích agregátů. Společnost je rovněž autorizovaným prodejcem vozů Avia a zajišťuje i opravy a servis všech osobních i nákladních automobilů.