Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Hana Dočkalová: léčení těla i duše různými technikami, Brno

Hana Dočkalová pomáhá duši i tělu v dnešním hektickém světě plném stresu. Duševní pohoda a zdraví je základem spokojeného života. Duchovní průvodkyně z Brna ochotně podá pomocnou ruku každému, kdo na své starosti již nestačí a potřebuje znovu najít cestu k vnitřnímu klidu a lásce.

Metamorfní technika pomůže dospělým i dětem

Duševní pohodu lze dosáhnout mnoha způsoby. Hana Dočkalová se specializuje na hned několik druhů technik a terapií. Jednou z nich je metamorfní technika, která je vhodná nejen pro dospělé, ale dokáže pomoct i dětem a těhotným ženám. Terapie řeší například vývojové vady, silné projevy hyperaktivity nebo autismus.

Ale nejsou to jen vady, co metamorfní technika dokáže vyřešit. Na Hanu Dočkalovou se můžete obrátit i v případě problémů ve vztazích, máte-li potíže s ovládáním emocí, trpíte zdravotními problémy ze stresu a únavy nebo řešíte pracovní či finanční záležitosti

Alternativní způsob léčby pomocí metamorfní techniky lze podstoupit i na dálku. Hana Dočkalová však doporučuje opakování terapie pro dosažení maximálního efektu. Účinná léčba dokáže odblokovat staré vzory až do sedmé generace. Energetická masáž přenášející energii světla je prostředkem osobní proměny pro děti i dospělé v případech psychických potíží, na které klasická léčba nestačí.

ACE terapie a NLP programování pro osobní rozvoj

Chcete se v životě posunout dále, ať už jde o vztahy, kariéru nebo nevyřešenou minulost? ACE terapie nebo terapie zarovnání hodnot a priorit z NLP programování vám rychle a účinně pomůže k osobnímu rozvoji ve všech oblastech života

Terapie světlem podle A. N. Petrova

Léčení bio-informačními technologiemi podle A. N. Petrova, autora systému Strom života, poskytuje úlevu od mnoha zdravotních i duševních potíží, od lehkých nachlazení, přes harmonizaci energií, až po očistu celého organismu. Některé problémy, kterými se terapie světlem zabývá, se dají vyřešit i na dálku. 

VETOM - produkty pro nastartování samoléčení

Produkty VETOM obsahují čistě přírodní látky, které čistí organismus lidí i zvířat od usazenin, toxinů a nepřátelských mikroorganismů. Obnovuje imunitní systém a velmi rychle vytváří v těle podmínky pro nastartování samoléčení. S výběrem vám poradí a dodání všech dostupných přípravků zprostředkuje Hana Dočkalová za příznivější ceny.

SRT terapie vyřeší problém potlačování emocí a další problémy duše

Duševní průvodkyně Hana Dočkalová z Brna poskytuje i další léčebné techniky využívající přesunu energie. SRT terapie a energetické léčení pomáhá najít a následně odstranit škodliviny duše ze současného života i z životů minulých. Díky SRT terapii lze řešit změnu návyků, postojů nebo vztahových problémů založených na potlačovaných emocí.

Hana Dočkalová má dlouholeté zkušenosti i s dalšími formami alternativní terapie. Specializuje se také na rekonektivní léčení, regrese nebo čištění domů od negativních energií.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Zenová zahrada_2

Jak vybudovat zenovou zahradu

Najít si svou oázu klidu bývá v této hektické době téměř nadlidský úkol. Únik do světa klidu, relaxace a nalezení sebe sama nejlépe vystihuje východní filozofie. Pro nalezení klidu nemusíte jezdit do Japonska, ani nemusíte…

celý článek >>
Kontakty

Hana Dočkalová: léčení těla i duše různými technikami, Brno

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Jurkovičova 461/15
638 00 Brno
+420 530 342 080             +420 603 829 970