HENGSTBERGER s.r.o.: přepravní firma s dlouholetou tradicí, Hamr

Česko-rakouská společnost HENGSTBERGER s.r.o. patří mezi přepravní firmy s dlouholetou tradicí. Má bohaté zkušenosti a osvědčený systém v oblasti vnitrostátní i mezinárodní přepravy dřevní hmoty. Sídlo přepravní společnosti se nachází v obci Hamr, která leží v malebné jihočeské krajině 14 km jihovýchodně od Třeboně.

Jeden z větších dopravců dřeva v ČR

Přepravní společnost HENGSTBERGER je svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb jedním z větších dopravců dřeva v České republice. Společnost disponuje více než 30 moderními nákladními vozy, které jsou určené pro přepravu dřevní hmoty. K dispozici má také vlastní opravárenskou dílnu a mobilní servis. O přepravu dřeva a další činnosti firmy se stará přes 40 zaměstnanců.

Spolehlivý partner pro přepravu dřevních hmot

Společnost je svými obchodními partnery vnímána jako silný a ekonomicky stabilní subjekt, na který je spolehnutí. Vyniká významnou vyjednávací pozicí s jinými subjekty dřevařského průmyslu, a to s vysokou garancí smluveného odbytu i plateb. Díky zkušenostem v oblasti přepravy dřevních hmot od roku 1992 je považována za jednu z opor podnikání v přepravě dřeva. Je schopna logisticky obsluhovat největší subjekty, a to jak v tuzemském, tak mezinárodním dřevařském průmyslu.

Rozsáhlý vozový park

Předností společnosti HENGSTBERGER je rozsáhlý vozový park, díky kterému je schopna zajistit přepravu dřevních hmot ve velkém rozsahu. Denně je k dispozici 32 moderních spolehlivých kamionů MAN a Mercedes Benz. Firma má k dispozici soupravy s nakládacím jeřábem, které mohou nakládat kulatinu v délce od 2 do 6 metrů. Disponuje také tahačem s návěsem s nakládacím jeřábem, který zvládne nakládání kulatiny v délce od 2 do 14 metrů. Nakonec využívá i tahače bez nakládacího jeřábu, které jsou určené pro přepravu řeziva a kulatiny do délky 14 metrů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Jeden z větších dopravců dřeva v České republice
• Vozový park s moderními kamiony MAN a Mercedes Benz
• Silné postavení v oblasti vnitrostátní i mezinárodní přepravy dřeva
• Významná vyjednávací pozice s jinými subjekty dřevařského průmyslu