Horský hotel BRANS: hotel, restaurace i wellness služby, Malá Morávka (Jeseníky)

Nově otevřený Horský hotel BRANS se nachází v Malé Morávce v srdci Jeseníků přímo pod Pradědem. Leží jen 3 km od Karlovy studánky nedaleko Bruntálu a Rýmařova. Moderně zařízený hotel poskytuje ubytovací kapacitu pro 96 hostů. Součástí hotelového komplexu je také restaurace, konferenční prostory, pivní lázně a další wellness služby. Horský hotel BRANS je skvělým místem pro letní i zimní dovolenou či pořádání společenských a firemních akcí.

Ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu

Horský hotel BRANS prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí, díky které nabízí ubytování a další služby té nevyšší kvality. Hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou až pro 96 hostů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, úložnými prostory a Wi-Fi připojením k internetu. Vybavení hotelu odpovídá certifikované klasifikaci tříhvězdičkového hotelu. K vybavení patří i vlastní parkoviště, sportovní hřiště a venkovní bazén, které je vyhřívaný tepelným čerpadlem. Hotel BRANS nabízí během pobytu i možnost zapůjčení horských kol a sportovních potřeb.

Ideální místo pro společenské i firemní akce

Horský hotel BRANS je také skvělým místem pro pořádání různých společenských a firemních akcí. Součástí hotelu je konferenční místnost s kapacitou pro cca 70 osob. Konferenční místnost je vybavená dataprojektorem, plátnem a další konferenční technikou. Dle potřeby je možná regulace osvětlení a zastínění oken. Přístup do konferenčního sálu je bezbariérový.

Wellness služby a restaurace

Součástí hotelového komplexu je také restaurace s barem, která vám nabídne příjemné posezení. V restauraci se pořádají svatební hostiny, firemní akce i oslavy. Restaurace zajistí i grilování a opékání. Připravuje vlastní pizzu a řadu vyhlášených pokrmů české i světové kuchyně. Kromě ubytování nabízí hotel i řadu wellness služeb. Jako jeden z mála hotelů v ČR je Horský hotel Brans vybavený i pivními lázněmi, do kterých může jít najednou až 6 osob. K dispozici je hydromasážní vana, sauna, koupelen s pivním přísadami či lůžko z ovesné slámy. Přijďme si odpočinout do hotelu v Malé Morávce v srdci Jeseníků a prožijte nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Hotel prošel v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí
• Ubytování v plně vybavených pokojích se sociálním zařízením
• Provoz restaurace s příjemným posezením
• Wellness služby včetně pivních lázní
• Konferenční prostory s kapacitou cca 70 osob