Hotel Na Stráži: klidné ubytování na Šumavě, Hojsova Stráž

Pokud jste se rozhodli, že se vypravíte za krásami západní Šumavy a Železnorudska, jistě vám přijde vhod útulné ubytování. Vychutnejte si krásu neporušené šumavské přírody a využijte ubytovacích služeb hotelu Na Stráži, který se nachází v malebné obci Hojsova Stráž. Ochotný personál hotelu pro návštěvníky zajistí nejen ubytování, ale také chutné a poctivé stravování.

Ubytování v útulných pokojích

K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Dvoulůžkový pokoj navíc můžete v případě potřeby využít jako jednolůžkový. Pokud byste se naopak rádi ubytovali ve vyšším počtu, zaměstnanci hotelu vám do pokoje rádi přidají přistýlku. Celková kapacita hotelu čítá 45 lůžek. Součástí všech pokojů je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Toalety a sprchy jsou společné pro každé patro.

Dopřejte si poctivou českou kuchyni v hotelové restauraci

V nabídce hotelové restaurace naleznete celou řadu pokrmů, nechybí předkrmy, polévky, hotová jídla, minutky ani moučníky. Součástí restauračních prostor je také terasa, kde si v létě vychutnáte osvěžující nápoje i některé z místních specialit. Kochat se přitom budete výhledem na vrcholky okolních hor. Před hotelem se nachází příjemné posezení kolem ohniště a udírny, kde si můžete připravit vlastní pokrmy podle svých přestav. Restaurace je otevřená každý den od 11:00 do 22:00 hodin.

Šumava nabízí mnoho nezapomenutelných míst

V okolí hotelu se nachází mnoho oblíbených turistických cílů a stezek. V létě si na své přijdou milovníci cyklistiky, v zimě naopak vyznavači běžeckého lyžování. Vezměte s sebou i své čtyřnohé mazlíčky, ti jsou totiž v hotelu Na Stráži vřele vítáni, a to bez příplatku.

Do obce Hojsova Stráž se dostanete od Plzně přes Klatovy a Nýrsko, případně z opačného směru od Sušice přes Železnou rudu. Hoteloví hosté mohou při ubytování využít bezplatné parkoviště, kola a lyže je možné uskladnit ve vyhrazených uzamykatelných prostorách.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Útulné ubytování obklopené šumavskou přírodou
• Možnost vzít s sebou psa bez příplatku
• Chutná a poctivá jídla v hotelové restauraci
• Pro hosty hotelu Na Stráži parkování zdarma