IL stavební, s.r.o.: specialista na strojní omítání a další stavební práce, Praha

Stavební firma IL stavební, s.r.o. se již více než 20 let specializuje na dodávky strojních omítek, podlah, obkladů a dlažeb. Nabízí realizaci štukových strojních omítek, které přináší řadu výhod od stálé kvality směsi po úsporu nákladů na míchání a transport. Firma provádí řadu dalších stavebních prací, mezi které patří i práce zednické či bourací. Stavební firma sídlí v městské části Praha 6, své služby poskytuje zejména na území Prahy a v přilehlém okolí.

Odborník na strojní omítání

Jednou z hlavních oblastí činnosti stavební firmy IL stavební je strojní omítání. Po domluvě se zákazníkem zajistí realizaci vápenocementových i vápenosádrových omítek či sádrových stěrek. Strojní omítání je výhodné z mnoha důvodů. Vyniká stálou kvalitou zpracovávané směsi, rychlostí zpracování a minimálními ztrátami materiálu.

Strojní omítání navíc přináší výraznou úsporu nákladů na míchání a transport omítkových směsí, minimalizaci prostoru potřebného pro uskladnění materiálu a ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí. Stavební firma zpracovává strojní omítky s využitím moderních a spolehlivých omítacích strojů. V případě menších zakázek dodává omítkové směsi v pytlích, u větších zakázek pak v sile.

Zateplování fasád

Společnost IL stavební se zaměřuje také na profesionální zateplování fasád. Nejčastěji provádí zateplení stěny kontaktním způsobem, které je oblíbené jak v případě novostaveb, tak rekonstrukcí. Zateplování provádí buď pomocí minerální vaty, nebo polystyrenu, a to v závislosti na přáních a požadavcích zákazníka. Stavební firma provádí také montáže kamenných či keramických obkladů, omítání a výmalby v interiérech i exteriérech.

Podlahy a další stavební práce

Strojním omítáním a zateplováním fasád rozsah poskytovaných služeb stavební firmy IL stavební nekončí. Společnost má bohaté zkušenosti s realizací podlah. Postará se o zhotovení betonových mazanin, nivelačních stěrek, litých podlah, plovoucích podlah i dlažeb. Zajistí také další stavební práce, ať už jde o práce zednické či bourací. Má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi bytů a rodinných domů, bytových jader i nebytových prostor.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialista na strojní omítání
• Zateplování fasád kontaktní metodou
• Obkladačské, podlahářské, zednické, bourací a další práce
• Více než 20 let zkušeností v oboru stavebnictví