Ing. František Hendrych – EKO Program: lisovací formy a další nástroje, Praha 9

Firma EKO Program pod vedením Ing. Františka Hendrycha již přes 25 vyrábí lisovací formy, měřící a speciální nástroje a přípravky. Firma sídlí v městské části Praha 9, kde provádí konstrukci nástrojů i výrobu dílů, a to včetně zhotovení a odzkoušení. Zkušený tým pracovníků poskytuje komplexní služby od návrhu konstrukce nástroje až po optimalizace, čištění a opravy. V nabídce je také lisování plastů a výroba plastových dílů. Spolehněte se na precizní a rychlou práci i na vstřícný přístup a bezproblémovou komunikaci.

Lisovací forma pro vaše precizní a přesné produkty

Společnost EKO Program nabízí svým klientům především výrobu lisovacích forem, které vám pomohou k výrobě dalších precizních výrobků přesně podle vašich představ a přání. Lisovací formy jsou pevné, odolné a jsou vyrobené z kvalitního materiálu, aby vydržely co nejdéle.

Firma kromě lisovacích forem nabízí:

  • údržbu vstřikovacích forem,
  • nástroje pro stříhání, tažení i ohýbání plechů,
  • zápustky na kování železných i neželezných kovů,
  • výrobu náhradních dílů.

Veškeré činnosti firmy jsou zajišťovány za podpory vlastní konstrukční a technologické přípravy výroby. Pracují zde pouze zkušení a proškolení pracovníci, kteří dokáží klientům vždy poradit a pomohou s jakýmkoliv požadavkem.

Lisování plastů na nových a moderních strojích

Lisování plastů i výroba plastových dílů probíhá v provozu na nových a moderních strojích. Mezi zpracovávané materiály patři PC, PMMA, SAN, PBT nebo TPO. V nabídce je i zpracování materiálů s obsahem skla a jiných příměsí. V lisovně se vyrábějí díly hlavně pro automobilový průmysl, elektroniku i elektrotechniku.

Pokud potřebujete oživit, očistit nebo opravit nefunkční nástroje, společnost je pro vás ideální volbou. Poskytuje totiž komplexní služby, a to od návrhu konstrukce nástroje, jeho zhotovení, odzkoušení až po výrobu dílů.

Spolehlivost a rychlost při výrobě je samozřejmostí

Společnost pracuje rychle, precizně a využívá jen kvalitní materiály. Vždy reaguje na přání a požadavky svých klientů, aby byli co nejvíce spokojení. Firmu naleznete v městské části Praha 9, kde bez problémů zaparkujete a na objednávce se domluvíte osobně.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Komplexní služby v oblasti konstrukce a výroby nástrojů
• Odolné a precizní lisovací formy
• Moderní a nové stroje pro výrobu plastů
• Mnohaleté zkušenosti v oboru, odborné poradenství