Ing. Jiří Sotolář: řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, Olomouc

Děláte bytové přestavby a potřebujete vyřezat otvor pro nové dveře, okna či prostup pro rozvody? Firma Ing. Jiří Sotolář z Olomouce zajišťuje řezání a vrtání železobetonových konstrukcí. Dále se zabývá vrtacími pracemi, broušením a frézováním stavebních materiálů, řezáním dveřních otvorů i demoličními pracemi. Mezi službami, které společnost nabízí, nechybí vodorovné a šikmé vrtání, vrtání do prostého betonu, řezání stěnovou pilou a další práce.

Potřebujete vyvrtat otvor pro rozvody či potrubí?

Řezání a vrtání železobetonových konstrukcí i konstrukcí z betonu využijete zejména v případě, kdy potřebujete dodatečně vyvrtat otvor pro rozvody či potrubí, mimořádně hluboké otvory a zkušební vrty, perforační vrty pro odstranění částí betonu či vrtání kotevních otvorů. Ať už jste se ocitli v jakékoliv zmíněné situaci, Ing. Jiří Sotolář váš problém vyřeší.

Šetrné a rychlé řezání betonu a železobetonu

Rekonstrukce starých objektů jsou ve společnosti stále oblíbenější. Nejlepším způsobem, jak si budovu přizpůsobit vlastním představám, je využití profesionálního řezání a vrtání železobetonových konstrukcí. Přestavujete byt či dům a potřebujete vyřezat nová okna nebo dveře? Obraťte se na Ing. Jiřího Sotoláře se sídlem v městě Olomouc. Řezání betonu a železobetonu slouží nejen k dodatečnému vytváření otvorů pro okna a dveře, ale také pro přesné odstraňování stěn, podlah a stropů, srovnávání nerovných úseků stěn nebo postupné a šetrné demolice celých objektů.

Individuální přístup a odborné konzultace

Pokud máte specifické požadavky na řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, pan inženýr vám rád pomůže. Kromě samotných služeb zajišťuje i odborné konzultace a poradenskou činnost. Služby nabízí pro Olomouc a širší okolí. Domluvte se na osobním setkání a rozhodněte se pro rychlé a šetrné řezání a vrtání, které vaši rekonstrukci urychlí a usnadní.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Šetrná metoda rekonstrukcí vzhledem k životnímu prostředí a lidem
  • Nízká hlučnost a prašnost
  • Spolehlivý a profesionální přístup
  • Dlouholeté zkušenosti v oboru