Ing. Svatoslav Černošek: zkušený stavební dozor v Brně

Stavební dozor je ze zákona povinný u mnoha stavebních činností, a u kterých není, rozhodně se vám vyplatí. Můžete uchránit nejen sami sebe, ale také svoji peněženku. Ing. Svatoslav Černošek pracuje jako stavební dozor a má řadu cenných a užitečných zkušeností, které vám dozajista usnadní práce na vaší stavbě.

Profesionální stavební dozor se při stavbě domu jistě vyplatí

Ing. Černošek nabízí v Brně a blízkém okolí kvalitní a profesionální stavební dozor. Využít jej můžete především při stavění domu svépomoci, kdy je stavební dozor ze zákona povinný pro všechny. Spolupráce se vám bude hodit i v případě, kdy zadáváte stavbu firmě, jelikož Ing. Černošek bude jako stavební dozor hájit především vaše zájmy a potřeby. Můžete tak zabránit stavbě nekvalitního a předraženého domu.

Stavební dozor Ing. Svatoslav Černošek se prací na stavbách věnuje již mnoho let, díky čemuž získal mnohé zkušenosti. 

Stavební dozor v Brně pečlivě a za rozumnou cenu

Stavební dozor vám ručí za předání bezpečné a kvalitně postavené stavby, která bude v souladu s projektem stavby a všemi potřebnými požadavky. Očekávat můžete pečlivou kontrolu stavebních postupů i svědomitou spolupráci s projektanty stavby.

Jako stavební dozor zajistí Ing. Černošek také koordinaci prací s vícero zhotoviteli, důraz klade i na dodržování bezpečnostních, hygienických i požárních předpisů.