Ing. Václava Trojanová: květinářství, Moravské Budějovice

Ať už chcete potěšit milovanou osobu, hledáte rostliny pro zahradu nebo vás čeká svatba, květinářství Ing. Václavy Trojanové v Moravských Budějovicích je vám k dispozici. Malé útulné květinářství nabízí široký sortiment hrnkových i venkovních květin, dále vazbu pro různé příležitosti i dárkové předměty. Květinářství se nachází přímo v centru města na Náměstí míru.

Květinářství – květinová výzdoba i dárkové předměty

Květinářství v Moravských Budějovicích pod vedením Ing. Trojanové se stará o co nejrozmanitější výběr květin pro všechny příležitosti. Zajišťuje prodej hrnkových i sezónních květin, ale také vazbu z řezaných květin. Řekněte zkušené floristce své představy a ona se postará o květinovou vazbu dle výběru.

Darujte kytici na Valentýna, k výročí nebo k oslavě narozenin a potěšte svou blízkou osobu. V květinářství najdete i sezónní květinovou výzdobu, od hřbitovního kvítí přes interiérové jarní, velikonoční, letní či podzimní a podzimní dekorace. V květinářství Moravské Budějovice společně s květinami a hrnkovými či zahradními rostlinami pořídíte také dárečky a ozdoby. V předvánočním období zajišťuje firma i prodej vánočních ozdob.

Kompletní květinový servis Moravské Budějovice

Květinářství se kromě prodeje stará také o kompletní květinový servis pro Moravské Budějovice a širší okolí na Vysočině. Nabízí servis při pořádání svateb i pohřbů. Na svatbu připraví svatební kytice, aranžmá kostelů a restaurací, vyrobí vazby na auta i korsáže. Svěřte svá přání a potřeby zkušeným floristkám, které vám připraví květinovou výzdobou, na niž budete dlouho vzpomínat.