IQscan.cz - Luboš Antonín: prodej a servis archivačních a digitalizačních zařízení

Společnost IQscan.cz pod vedením Luboše Antonína se specializuje na prodej a servis přístrojů a materiálů, které slouží k archivaci a digitalizaci. Firma je přímým autorizovaným zástupcem mnoha výrobců, a tak nabídne nejlepší cenové i servisní podmínky na trhu. Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis zařízení po celém území České republiky. Nabízí také odborné konzultace a návrhy řešení digitalizace dokumentů i jejich následné archivace.

Knižní skenery, hybridní kamery a další zařízení

Firma IQscan.cz se již řadu let specializuje na dodávku a servis profesionálních zařízení, které slouží k digitalizaci a archivaci dokumentů. Společnost je autorizovaným distributorem výrobků značek Staude Foto Chemie, Microbox GmbH, SMA Electronic Document GmbH i IMAGE PRO GmbH. V nabídce firmy najdete řadu profesionálních přístrojů. Patří sem například knižní skenery, které zajistí jednoduchou a rychlou digitalizaci knih. K dispozici jsou zařízení pro skenování knih od formátu A3 až do formátu A0.

V nabídce společnosti najdete také hybridní kamery, které umožňují přímou digitalizaci bez nutnosti další manipulace s předlohou i digitalizaci vyvolaného filmového pásu. Firma IQscan.cz dodá také archivátory, čtecí zařízení, kopírovací systémy a další přístroje pro digitalizaci a archivaci dokumentů.

Záruční i pozáruční servis zařízení

Firma IQscan.cz Luboše Antonína dodává profesionální zařízení pro digitalizaci a archivaci dokumentů. Kromě samotné dodávky se postará o profesionální záruční i pozáruční servis. Mezi servisovaná zařízení patří například knižní a jiné skenery, hybridní a analogové kamery, duplikátory, vyvolávací automaty, zpětně zvětšující zařízení a mnohá další. Společnost využívá originální náhradní díly a většinu oprav je schopna provést na místě u zákazníka.

Odborná konzultace v oblasti digitalizace a archivace

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru digitalizace a archivace dokumentů je firma připravena poskytnout svým zákazníkům odbornou poradenskou službu. Pomůže při návrhu, konfiguraci i implementaci digitalizačních zařízení i rozsáhlých systémů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Oficiální distributor digitalizačních přístrojů mnoha značek
• Rychlý záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka
• Široký výběr knižních skenerů, hybridních kamer a dalších přístrojů
• Možnost odborné konzultace a poradenství při návrhu systému digitalizace

Kontakty

IQscan.cz - Luboš Antonín: prodej a servis archivačních a digitalizačních zařízení

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Nad Strouhou 9/1320
140 00 Praha
+42068890923