Ivana Kotýnková Art atelier: prodejní galerie české malířky, Praha 10

Nádherné obrazy od nadané a talentované české malířky Ivany Kotýnkové jsou k vidění v prodejní galerii nacházející se v městské části Praha 10. Obrazy znázorňují vzpomínky na malířčin rodný kraj jižních Čech, ale i na jiná zajímavá místa, která během života měla možnost navštívit. Malířka je členkou profesionálního sdružení výtvarných umělců a byla zařazena do významné životopisné encyklopedie předních osobností České republiky.

Prodejní galerie nabízí skvostné obrazy ke koupi

Chcete si zpestřit stěny v pokoji nebo hledáte novou inspiraci do své ložnice, pracovny či obývacího pokoje? Prodejní galerie Praha 10 je místem, ve kterém najdete obraz, který vás zaujme na první pohled. Vybírejte z celé řady profesionálně nakreslených obrazů od české malířky, která maluje s nadšením a láskou. Její touha vyjádřit své pocity i vzpomínky je zachycena na každém kousku plátna.

Malířka nejčastěji prodává olej na plátně o různých velikostech. K dostání jsou jak díla menší velikosti 24 x 30 cm, tak i větší s rozměry 190 x 190 cm.

Obrazy zachycují vzpomínky na rodiště i významná setkání

Každý obraz, který malířka v prodejní galerii nabízí, je malovaný od srdce. Námětem jsou vzpomínky na rodný kraj jižních Čech, na další zajímavá místa i milé lidi, které během let potkala. Obrazy jsou výpovědí o vlastním pocitu o místě, okamžiku, ale hlavně jsou plné radosti. Koupit můžete nejen plátna zachycující krajinu, ale také portréty a zátiší.

Díky tomu velkému nadšení k tvorbě jsou výsledkem snažení obrazy, ze kterých srší radost, potěšení z krásy i pozitivní energie. O úspěšnosti umělkyně hovoří nejen řada prodaných obrazů, ale i spolupráce s významnými galeriemi a firmami doma i v zahraničí.

Ivana Kotýnková 

Narozena 16. listopadu 1958 v Českých Budějovicích. Po absolvování studií na Karlově Univerzitě v Praze (Právnická fakulta), pokračovala ve studiu u prof. Jiřího Beránka (Sochařský a keramický ateliér) a ve studiu figurální kresby u prof. Borise Jirků (Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha). 

Od roku 1995 působí jako nezávislá malířka – výtvarnice a je členkou profesionálního sdružení výtvarných umělců – Unie výtvarných umělců České republiky. 

Jméno Ivany Kotýnkové je zařazeno do významné životopisné encyklopedie předních osobností České republiky, vydávané ve Švýcarsku pod názvem: „Who is Who?"

Její díla jsou zastoupena ve významných galeriích, muzeích a firmách.

Za 25 let profesionální tvorby zrealizovala více než 80 samostatných a řadu společných
výstav doma i v zahraničí (zejména v Japonsku, USA, Francii a Dánsku).

 

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Mikulica1

Jaroslav Mikulica: malířské a natěračské práce, Krumvíř

Hledáte zkušeného malíře, který se postará o kompletní výmalbu vašeho domu, firmy, nebo třeba školy? Jaroslav Mikulica z města Krumvíř je profesionální malíř pokojů a svému řemeslu se věnuje již řadu let. Má…

celý článek >>
expozice1

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem

Výroba foukaných vánočních ozdob se v regionu těší dlouholeté tradici. První ozdoby visely na tamních vánočních stromečcích už v roce 1931. Od té doby udělaly tyto tradiční ozdoby radost tisícům lidí.…

celý článek >>

Josef Řehánek: malířské, natěračské a další práce, Liptál

Hledáte v okrese Vsetín zkušeného malíře, který se postará o výmalbu pokojů, nátěry oken a dveří nebo fasád? Pak se obraťte na Josefa Řehánka z obce Liptál, který kromě malířských a natěračských prací…

celý článek >>
Kontakty

Ivana Kotýnková Art atelier: prodejní galerie české malířky, Praha 10

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen V olšinách 709/45
100 00 Praha 10
+420 737 708 288