Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Ivana Kotýnková: prodejní galerie české malířky, Praha 10

Nádherné obrazy od nadané a talentované české malířky Ivany Kotýnkové jsou k vidění v prodejní galerii nacházející se v městské části Praha 10. Obrazy znázorňují vzpomínky na malířčin rodný kraj jižních Čech, ale i na jiná zajímavá místa, která během života měla možnost navštívit. Malířka je členkou profesionálního sdružení výtvarných umělců a byla zařazena do významné životopisné encyklopedie předních osobností České republiky.

Prodejní galerie nabízí skvostné obrazy ke koupi

Chcete si zpestřit stěny v pokoji nebo hledáte novou inspiraci do své ložnice, pracovny či obývacího pokoje? Prodejní galerie Praha 10 je místem, ve kterém najdete obraz, který vás zaujme na první pohled. Vybírejte z celé řady profesionálně nakreslených obrazů od české malířky, která maluje s nadšením a láskou. Její touha vyjádřit své pocity i vzpomínky je zachycena na každém kousku plátna.

Malířka nejčastěji prodává olej na plátně o různých velikostech. K dostání jsou jak díla menší velikosti 24 x 30 cm, tak i větší s rozměry 190 x 190 cm.

Obrazy zachycují vzpomínky na rodiště i významná setkání

Každý obraz, který malířka v prodejní galerii nabízí, je malovaný od srdce. Námětem jsou vzpomínky na rodný kraj jižních Čech, na další zajímavá místa i milé lidi, které během let potkala. Obrazy jsou výpovědí o vlastním pocitu o místě, okamžiku, ale hlavně jsou plné radosti. Koupit můžete nejen plátna zachycující krajinu, ale také portréty a zátiší.

Díky tomu velkému nadšení k tvorbě jsou výsledkem snažení obrazy, ze kterých srší radost, potěšení z krásy i pozitivní energie. O úspěšnosti umělkyně hovoří nejen řada prodaných obrazů, ale i spolupráce s významnými galeriemi a firmami doma i v zahraničí.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Galerie Petra Brandla: prodej luxusních uměleckých děl, Praha

Galerie luxusních uměleckých děl – Galerie Petra Brandla – byla otevřena na počátku 90. let. V té době byla jednou z prvních pražských soukromých galerií zaměřených na prodej hodnotných děl ze 17. století až do…

celý článek >>

Jaroslav Mikulica: malířské a natěračské práce, Krumvíř

Hledáte zkušeného malíře, který se postará o kompletní výmalbu vašeho domu, firmy, nebo třeba školy? Jaroslav Mikulica z města Krumvíř je profesionální malíř pokojů a svému řemeslu se věnuje již řadu let. Má…

celý článek >>
Kontakty

Ivana Kotýnková: prodejní galerie české malířky, Praha 10

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen V olšinách 709/45
100 00 Praha 10
+420 737 708 288