Ivo Mihal: prodej štípaného palivového dřeva, Hluk

Ivo Mihal se v rámci své firmy zaměřuje na prodej a dopravu štípaného palivového dřeva. Na trhu působí již od roku 2007 a své služby poskytuje klientům ze Zlínského kraje. Ke všem vyráží ze své provozovny v obci Hluk. Od počátku činnosti klade důraz na pozitivní vztah ke klientům a šetrný přístup při těžbě a zpracování dřeva. Prodej palivového dřeva zahrnuje i výběr konkrétní dřeviny, naštípání na požadovanou velikost a dopravu.

Prodej palivového dřeva Hluk

Ivo Mihal se specializuje na prodej palivového dřeva. Zájemcům ze Zlínského kraje nabízí různé druhy měkkého i tvrdé dřeva z českých lesů. Dřevo je vždy naštípané na požadovanou velikost, zákazník si délku jednotlivých kusů sám určí v rozmezí 25 až 50 cm. Palivové dřevo je dodáváno v kontejnerech různého objemu.

Výroba dřevěných palet a doprava dřeva

Dřevo vám od firmy z Hluku dorazí až ke dveřím. Stačí říct, jaký čas vám vyhovuje, společnost pod vedením pana Mihala se podle toho zařídí. V případě zájmu si pro dřevo můžete přijet i vlastním vozem. V takovém případě kontaktujte firmu předem, aby vám palivové dřevo včas připravila.

Kromě prodeje dřeva se firma zabývá také výrobou dřevěných palet s garancí uvedené nosnosti. Dřevěné palety se v Hluku vyrábí nejen pro firemní klientelu. Výroba palet je možná podle zadaných rozměrů a požadované kvality, což ocení především zákazníci se specifickými požadavky.  O palety na míru mají obvykle zájem klienti, kteří potřebují jednorázové palety odpovídající přísným normám.