Ivo Sýkora: přeprava nákladu vozidlem s hydraulickým ramenem, Rožnov pod Radhoštěm

Ať už potřebujete přepravit těžké náklady, vyprostit automobil, nebo třeba zajistit jeřábnické práce, obraťte se na firmu Ivo Sýkory v Rožnově pod Radhoštěm. Specializuje se na autodopravu s využitím vozidla s hydraulickým ramenem, díky kterému je schopen zajistit různé druhy služeb. Celková nosnost vozidla s hydraulickým ramenem je 15 tun a rameno dosahuje délky až 14,4 metrů. Firma zajišťuje své služby především na území Zlínského, Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

Přeprava nákladu i na těžko dostupná místa

Potřebujete převézt stroj, zařízení, stavební buňky nebo vzácný umělecké předmět a přesunout jej na těžko dostupné místo? S využitím vozidla s hydraulickým ramenem řízeným zkušeným jeřábníkem se vše podaří rychle a bez zbytečných komplikací. Firma Ivo Sýkory má bohaté zkušenosti i s přepravou nákladů na místa v těžko dostupném terénu.

Stavební a jakýkoliv jiný materiál přepraví i do horských oblastí, na chaty či sjezdovky. Hydraulické rameno je konstruováno na manipulaci s těžkými břemeny. Nosnost ramene činí 3380 kg na rameni dlouhém 4,6 metrů, při maximálním výsuvu na 14,4 metrů je maximální nosnost 890 kg.

Odtahy vozidel a autovraků

Ivo Sýkora se kromě samotné přepravy nákladu zaměřuje také na vyprošťování a odtah automobilů. Uvízli jste se svým autem v těžko dostupném terénu, kam se běžný odtahový vůz nedostane? Díky hydraulickému ramenu bude automobil vyproštěn i z běžně nedostupných míst. V případě potřeby zajistí i odtahy autovraků a zaměřuje se také na vynucené odtahy vozidel a jejich následné odparkování v zabezpečených prostorech.

Možnost výměny kontejneru i nakladače

Hydraulické rameno umožňuje provádění řady různých činností, a to také díky tomu, že je možné na vozidle snadno vyměnit kontejner i typ nakladače. Kromě samotné autodopravy se firma postará o naložení sypkých materiálů, palet, nadměrného nákladu i atypických předmětů. V případě zájmu o přepravu nákladu či jiné služby firmu kontaktujte a domluvte se na konkrétním termínu provedení prací.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Přeprava nákladu s využitím moderního hydraulického ramena
• Odtahy vozidel a autovraků, vynucené odtahy
• Možnost výměny nakladače i kontejneru
• Služby autodopravy zajišťované na území Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského kraje