IZOLATÉRSTVÍ Stanislav Pávek: hydroizolace a zateplení, Dolní Sloupnice

Aby byla hydroizolace plochých střech účinná a funkční, je zapotřebí kvalitní materiál a odborná montáž. Izolatérství Stanislav Pávek se specializuje na profesionální zateplování střech. Součástí poskytovaných služeb je také hydroizolace a tepelná izolace balkonů, lodžií, teras či garáží. Dále provádí izolaci jezírek pomocí hydroizolačních folií.

Hydroizolace plochých střech

Zateplení a hydroizolace je důležitou součástí každé ploché střechy. Použití kvalitního materiálu a správného montážního postupu zaručí mnohaletou životnost a bezproblémovou funkčnost. Použité izolační materiály se netrhají, proto nedochází k zatékání. Izolatérství Stanislava Pávka používá moderní hydroizolační systémy, které po domluvě s klientem namontuje v krátkém časovém horizontu. Firma provádí izolaci v průběhu celého roku.

Izolace a zateplení střech, balkonů i garáží

Izolatérství se zaměřuje na hydroizolace a zateplení střechy rodinných domů i komerčních objektů. Mimo to provádí montáž izolace na balkónech, lodžiích, terasách či garážích. Všechny tyto objekty jsou vystavovány nepříznivým přírodním vlivům. Profesionální montáž zateplení zajistí dlouhodobou životnost bez zbytečných tepelných ztrát či škody na majetku.

Firma má zkušenosti také s izolací jezírek pomocí hydroizolačních folií. Sídlí v obci Dolní Sloupnice a své služby poskytuje v širokém okolí, od Vysokého Mýta přes Litomyšl až po Ústí nad Orlicí.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • používání kvalitních materiálů a moderních metod
  • hydroizolace a zateplení střech na profesionální úrovni
  • izolace zahradních jezírek
  • spolehlivost a rychlá realizace
Kontakty

IZOLATÉRSTVÍ Stanislav Pávek: hydroizolace a zateplení, Dolní Sloupnice

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Dolní Sloupnice 40
565 53 Dolní Sloupnice
+420 777 562 290

izolace pavekPotřebujete zateplit dům, střechu nebo garáž? Obraťte se na izolatérství Stanislava Pávka

izolace pavek2Stanislav Pávek se specializuje i na izolaci zahradních jezírek