Jan Hubený s.r.o.: Kovoobrábění, frézování a soustružení

Firma Jan Hubený s. r. o. se věnuje malosériovému vyrábění ocelových a neželezných součástek. Společnost se od roku 2001 rozrostla na dvě provozovny v Sedlčanech a v Příbrami, ze kterých dodává po celé České republice i do zahraničí. Nejvíce se soustředí na výrobu součástek přímo na míru pro zákazníka.

Provozovny profesionálních soustružníků

Klienti si mohou ve svých objednávkách specifikovat přesný počet kusů konkrétních kovových součástek. Přímo ve výrobní hale Sedlčany se pracovníci věnují černění a tzv. balotinování neboli tryskání skleněnými kuličkami. Strojírenské výrobní firmy si mohou vybrat mezi výrobky z oceli, hliníku, mosazi nebo dokonce bronzu, mědi či plastu.

Specialisté na kovoobrábění a frézování 

Povrchová úprava všech vyráběných součástek se vytvoří přesně na míru zákazníkovi. Společnost Jan Hubený s. r. o. spolupracuje se specializovanými firmami, které nabízejí různé druhy povrchové úpravy. Niklování, zinkování, eloxování či nitraci a další si vyžádáte přímo v objednávkovém emailu.

Technologické vybavení odpovídá špičkovým výrobcům kovoobráběných součástek

Výroba ocelových součástek si žádá také svářečské práce v ochranné atmosféře. Pro dokonalé zahlazení materiálu se používají brusky pro broušení na plocho či se zaoblením nebo také univerzální hrotová bruska. Samozřejmostí jsou nejmodernější obráběcí centra, soustruh s podavačem tyčí a 3D měřicí přístroj.