Jan Sečkař: lesnictví, těžba a zpracování dřeva, Velká nad Veličkou

Pila Jana Sečkaře v obci Velká nad Veličkou se zaměřuje na prodej dřeva, sušení a řezání. Svým klientům zajišťuje profesionální služby a věnuje se také těžbě dřeva. Pila prodává stavební dřevo, stejně tak se zaměřuje na prodej palivového dřeva. Za zmínku stojí akátový program, do kterého je firma zapojena. Nabízí tak i akátové dřevo včetně kůlů. Ty jsou vhodné na sady, vinice, pro výrobu oplocení a také pro použití na elektrické ohradníky. Jan Sečkař prodává i akátové řezivo, které je vhodné pro použití na zahradní prvky, pergoly, podesty, ploty a podobně.

V neposlední řadě se v areálu v obci Velká nad Veličkou nachází také pružinárna, ve které se vyrábí všechny typy pružin v kusovém i sériovém množství zakázkovým způsobem.

Prodej dřeva a sušení

Čeká vás stavba a potřebujete kvalitní stavební materiál? Pila Jana Sečkaře se zaměřuje na prodej dřeva pro stavební účely. Nabízí stavební a truhlářské přířezy, latě, vazby i hranoly. Disponuje také sušírnou, ve které se postará o profesionální vysoušení dřeva, které bude později ideální pro další zpracování. Pila prodává a zpracovává i akátové dřevo, které, byť jde o exotickou dřevinu, roste i u nás. Vyniká životností až 40 let a hodí se například pro stavbu oplocení, pergol či dětských hřišť. Jan Sečkař se věnuje také oblasti lesnictví a zajišťuje těžbu dřeva.

Pružinárna – zakázková výroba pružin

Další oblastí výroby je návrh a zpracování pružin podle přání a požadavků zákazníka. V obci Velká nad Veličkou se nachází pružinárna, která produkuje tisíce pružin vyrobených pomocí precizních CNC strojů. Firma provozuje také internetový obchod, ve kterém můžete sériově vyráběné pružiny zakoupit online. Společnost se postará také o zakázkovou výrobu přesně podle zadaných parametrů.