Jana Sixtová: celoroční ubytování v soukromí, Ústí nad Labem

Pokud hledáte klidné a cenově dostupné ubytování v Ústí nad Labem či okolí, využijte možnosti ubytování v soukromém rodinném domě v části Olšinky. Dům je kompletně vybaven a je určen jak pro krátkodobé, tak krátkodobé pobyty. Ať už do Ústí nad Labem vyrážíte za prací nebo na dovolenou, ničím nerušený pobyt v Olšinkách si bezpochyby užijete.

Celoroční ubytování s kompletní vybavením

Rodinný dům v Ústí nad Labem je dvoupatrový. V přízemí se nachází tři dvoulůžkové pokoje a k dispozici je koupelna, toaleta, sprchový kout, lednice i barevná televize. V horním podlaží se pak nachází dva samostatné třílůžkové pokoje s barevnou televizí. I v tomto podlaží je k dispozici sociální zařízení i lednice. K domu patří i garáž a zahrada. V případě ubytování můžete využívat i tyto prostory.

Cenově dostupné ubytování Ústí nad Labem

Soukromé ubytování v části Olšinky je vhodné jak pro jednotlivce, tak páry či rodiny. Hlavní předností je příznivá cena, která je pouhých 280 Kč za osobu za noc. Při ubytování nad tři dny je poskytována 10% sleva. Po dohodě vám bude připravena vydatná snídaně.

Olšinky jsou malou částí města Ústí nad Labem. Hlavní část se nachází v údolí Kojetického potoka. Je dobře dostupná, je klidná, v okolí se nachází řada přírodních a kulturních památek. Je jen na vás, jakým způsobem budete volný čas trávit.