Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Jiří Svěrák – AUTO ESO: autoservis a pneuservis, Česká Třebová

Autoservis a pneuservis AUTO ESO pod vedením Jiřího Svěráka působí v městě Česká Třebová již více než 15 let. Zaměřuje se na opravy osobních i nákladních automobilů. Provádí kompletní servis, od běžné údržby přes opravy motorů po opravy klimatizací nebo elektroinstalace. Nabízí rovněž služby pneuservisu a po dohodě zajistí i zapůjčení vozidla během servisu. 

Autoservis Česká Třebová – oprava osobních i nákladních vozidel

Autoservis a pneuservis AUTO ESO se zaměřuje na opravy osobních i nákladních vozidel a na prodej náhradních dílů. Provádí opravy všech druhů značek, a to opravy mechanické, klempířské, lakýrnické i autoelektrikářské.

Provede kompletní diagnostiku a během okamžiku vyhodnotí stav vozu. V případě potřeby se autoservis Česká Třebová postará o opravu klimatizací, výměnu alternátorů nebo startérů, montáže centrálního zamykání, výměnu autobaterie a další servisní zásahy. Autoservis zajistí kompletní opravu po nehodě, včetně oprav a rovnání karoserií.

Pneuservis, autopůjčovna a další služby

Součástí firmy AUTO ESO je také pneuservis. Provádí přezutí a vyvážení pneumatik, prodej pneu od osvědčených výrobců a po domluvě i uskladnění kol a pneumatik. V případě zájmu zajistí i zapůjčení vozu v průběhu servisu.

Firma nabízí také odtahy vozidel po celé ČR i likvidace pojistných událostí. Autoservis je smluvním partnerem většiny českých pojišťoven. Za zákazníka vyřeší veškeré povinnosti bez finanční účasti, a to včetně právního poradenství.

Kontakty

Jiří Svěrák – AUTO ESO: autoservis a pneuservis, Česká Třebová

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Rybník 254
560 02 Česká Třebová
+420 777 555 391