Jiří Veselý: výroba řeziva, Staré Sedliště

Pila Staré Sedliště pod vedením Jiřího Veselého se zabývá výrobou řeziva a zajištěním pořezu dřeva. Pila v obci Staré Sedliště nedaleko Tachova zpracuje dřevo podle přání zákazníka. Ať už sháníte kvalitní dřevo na novou pergolu, zahradní domek nebo střechu, budete s výsledkem spokojeni. 

Krovy, latě i prkna

Základem každé dřevostavby, zahradního domku, pergoly i střechy je dřevo vysoké kvality. Pila ve Starém Sedlišti se zpracováním dřeva zabývá již řadu let a má s ním bohaté zkušenosti. Disponuje moderní pilařskou technikou, díky které nařeže dřevo přesně podle zadaných parametrů.

Podle svých potřeb si po domluvě odvezete latě, prkna i krovy. Výroba krovů je přitom hlavní náplní firmy. Řezivo ze zmiňované pily se využívá na stavbách po celém okrese i širším okolí. 

Pilařská výroba podle přání zákazníka

Každý zákazník má specifické požadavky. S tím také pila ve Starém Sedlišti u Tachova počítá. Při návštěvě areálu a zadání zakázky počítejte s žádostí o přesné parametry - délku, tloušťku i šířku řeziva.

Pila se nebrání ani specifickým a méně obvyklým zakázkám. Na pile se stavební řezivo vyrábí  především ze smrku a borovice. V případě zájmu se firma postará také o vysušení dřeva. Je schopna realizovat malé, ale také velké zakázky zpracování řeziva. 

Při výběru řeziva vám rádi pomohou

Ať už se chystáte použít stavební řezivo k jakémukoliv projektu, jeho výběr nepodceňujte. Pila Jiřího Veselého má se zpracováním dřeva mnohaleté zkušenosti a v případě zájmu předá cenné rady.

Během svého působení zpracovala pila u Tachova dřevo pro nejrůznější stavby, takže se v oblasti využití dřeva ve stavebnictví vyzná. Pomůže vám s výběrem druhu dřeva a v případě nesrovnalostí doladí i rozměry krovů, latí a prken.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Výroba a prodej řeziva - krovy, latě, prkna
  • Dobrá dostupnost z Tachova a okolí
  • Dodávka stavebního řeziva podle dodaných parametrů
  • Pomoc při výběru typu dřeva i rozměrů
  • Možnost pořezu vlastního dřeva