JK speed kipper s.r.o.: vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, Brno

Moderní přepravní společnost JK speed kipper se od roku 2013 zaměřuje na tuzemskou i mezinárodní kamionovou dopravu. Zajišťuje přepravu volně ložených sypkých materiálů i transport tekutých materiálů s využitím cisternového návěsu. Společnost sídlí v Brně-Židenicích, své služby však poskytuje klientům z celé ČR. V roce 2016 byl společnosti udělen certifikát ISO 9001:2015.

Kamionová doprava na vysoké úrovni

Brněnská firma JK speed kipper zajišťuje kamionovou dopravu s využitím nejmodernějších vozů značky Scania. Činnost společnosti je zaměřena převážně na mezinárodní kamionovou dopravu, a to zejména na přepravu zemědělských komodit a sypkých materiálů. Má zkušenosti s přepravu komodit potravinářského i krmivářského charakteru. Autodoprava je zajištěna podle přání a požadavků zákazníka, a to v předem stanovených termínech a rozsahu. O přepravu se stará tým profesionálních řidičů, kteří mají v oblasti autodopravy mnohaleté zkušenosti.

Přeprava sypkých materiálů

Přepravní společnost JK speed kipper se postará o přepravu sypkých materiálů až do nosnosti 31 tun. Autodopravu zajišťuje s využitím sklápěcích vozů, k dispozici má i velkoobjemový návěs typu walking floor. Přepravuje i různé sypké stavební materiály, ať už jde o štěrk, písek či drť. V případě zájmu zajistí kromě autodopravy i odvoz a uložení stavební sutě na skládkách partnerů.

Cisterna pro převoz tekutých materiálů

Brněnská společnost se zaměřením na autodopravu má k dispozici i cisternový návěs značky Magyar. Ten je tepelně izolovaný a určený k přepravě potravin. Je rozdělen na 3 samostatné komory s různými objemy. Cisterna je vybavena vlastním sanitačním okruhem a disponuje i motorovým čerpadlem, díky kterému je možné materiál vyčerpat až do výšky 26 m. V současné době se společnost specializuje především na nepřetržité zásobování bioplynových stanic.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Moderní progresivní firma se zaměřením na autodopravu
• Spolehlivá mezinárodní i vnitrostátní autodoprava
• Přeprava sypkých materiálů pomocí kvalitních vozů i návěsů
• Přeprava tekutých materiálů cisternovým přívěsem