Josef Cimerhanzl: pohřební služba, Křemže

Pohřební služba Josefa Cimerhanzla v Křemži působí již od konce 30. let minulého století. Mnohaletou tradici připomíná zasklený koňský pohřební povoz, který je zrekonstruovaný a na přání používaný i dnes. Pohřební služba Křemže usiluje o minimalizaci starostí souvisejících s odchodem blízké osoby a s uspořádáním posledního rozloučení. Zajistí kompletní pohřeb dle přání pozůstalých, od tisku parte přes obřad v kostele až po kremaci či uložení do hrobu.

Služby pohřebnictví v Křemži

Pohřební služba Křemže se postará o kompletní zařízení pohřbu. Přineste s sebou občanský průkaz a oblečení pro pozůstalého a vše ostatní zařídíte přímo na místě. Pohřebnictví zajistí veškeré formality, přichystá pietní obřad, vypraví kremaci, zajistí rozloučení před kremací či domluví pohřeb v kostele. Postará se o přípravu zesnulého a jeho převoz. Dále zajistí veškeré služby související přímo s průběhem pohřbu a posledního rozloučení – fotografa, kněze, řečníka, hudební doprovod a další.

Zhotovení úmrtního oznámení i prodej věnců, květin a stuh

Pohřebnictví v Křemži zajistí také výrobu úmrtního oznámení podle přání pozůstalých. Sami si vyberte z mnoha vzorů a citátů a nechejte si vytisknout parte i s barevnou fotografií. Pohřební služba Křemže se postará rovněž o dodávku květinové výzdoby, stuh, ozdobných schránek pro uložení pozůstatků či svící a svícnů.

Pokud chcete zajistit reprezentativní pohřeb bez zbytečných starostí, obraťte se na pohřebnictví Křemže pod vedením Josefa Cimerhanzla. Kromě samotné organizace pohřbu předají důležité informace a pomohou i s vyřízením administrativních úkonů – vydání úmrtního listu, zažádáním o důchod, odhlášením z pojišťovny a podobně.