Josef Švédík: zemní a výkopové práce, Velká Štáhle (okr. Bruntál)

Hledáte v okrese Bruntál firmu, která se postará o odborné provedení zemních a výkopových prací? Firma Josefa Švédíka se sídlem v obci Velká Štáhle se dlouhodobě zaměřuje na zajišťování zemních a výkopových prací pro koncové klienty, společnosti, obce i organizace. K dispozici má profesionální techniku, díky které je schopen realizovat veškeré práce v krátkých termínech a dle požadavků zákazníků.

Zemní a výkopové práce v okrese Bruntál

Firma Josefa Švédíka se specializuje na zajištění zemních prací, stejně tak i prací výkopových. Ať už potřebujete zajistit úpravu terénu, odvoz suti či kopání základů pro novou stavbu, obraťte se na zmiňovanou firmu. Zemní a výkopové práce realizuje vždy s ohledem na konkrétní požadavky klienta. Klade důraz na dodržování předem stanovených termínů i vysokou kvalitu práce. Díky tomu je o služby zmiňované firmy zájem mezi mnoha zákazníky z celého bruntálského okresu.

Demoliční práce

Demolice se bez těžké techniky obejde jen těžko. Plánujete-li demolici starého zchátralého objektu, komerční stavby nebo starého rodinného domu, obraťte se na pana Josefa Švédíka. Postará se o odborné demoliční práce s ohledem na bezpečnost. Demoliční práce provádí s využitím kvalitní těžké techniky, se kterou se dostane i do těžko přístupných míst. Kontaktujte zmiňovanou firmu a domluvte se na konkrétní formě spolupráce.

Odvoz a dovoz materiálu

Firma Josefa Švédíka se sídlem v obcí Velká Štáhle zajišťuje i služby v oblasti autodopravy. Postará se o odvoz a dovoz stavebního materiálu, naložení a likvidaci suti či přepravu odpadu. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zemní a výkopové práce na území okresu Bruntál
• Výkopy kanalizace, úpravy terénu u i kopání základů
• Demoliční práce s využitím těžké techniky
• Služby v oblasti autodopravy