Jubel s.r.o.: pronájem kanceláří a skladových prostorů, Praha 15

Pokud hledáte pro svou firmu dostupné a klidné místo v Praze, obraťte se na společnost Jubel s.r.o. Ta se již přes 25 let zaměřuje na pronájem kanceláří a skladů v rodinném areálu v městské části Praha 15 – Hostivař. Firma klade důraz na vstřícnost a snahu splnit přání klientů bez ohledu na to, jak velké skladové prostory či kancelářské prostory si pronajímají.

Pronájem kanceláří v Praze

Společnost Jubel s.r.o. nabízí pronájem kanceláří v prostorách velkého areálu v Praze 15. Svým klientům nabízí i možnost pronájmu kanceláří v bezprostřední blízkosti skladu. Vstupy do skladů i kanceláří jsou přitom samostatné. Pro jednoduchou orientaci dodavatelů a obchodních partnerů slouží mapa a logistický systém u vjezdu do areálu. Ten podává přehledně informace i jednotlivých firmách a jejich umístění v areálu.

Pronájem skladů

Hledáte v Praze dostatečně velké skladovací prostory? Využijte služby pronájmu skladu v dobře dostupném místě v Praze 15. Sklady jsou určeny ke skladování veškerých materiálů a zboží. Disponují výškou stropů 3,4 metrů a nosností podlahy 800 kg/m2. K dispozici jsou také dva velké výtahy a veškeré zázemí pro klienty.

Vybavení a další služby pro nájemce kanceláří a skladů

Sklady i kanceláře provozované společností Jubel s.r.o. jsou vytápěny dálkovým vytápěním s možností regulace. Jsou samostatně uzamykatelné a elektronicky zabezpečené. Kanceláře nacházející se v administrativně provozní budově jsou klimatizované, vybavené telefonem, internetem a kompletním zázemím. Nájemci mohou využít i zasedací místnost a služby recepce.

Ochrana a ostraha zboží a majetku je při pronájmu kanceláří a skladů zajištěna elektronicky i fyzicky, a to pracovníky bezpečnostní služby po 24 hodin. Sklady jsou vybavené stavitelnými rampami, které umožňují snadné naložení a vyložení zboží na rozvážkové vozy. Stání vozidel se nachází na předem určených stanovištích. Firma nabízí i další doplňkové služby, například možnost využití čisticí techniky pro sklady či posezení v udržované zahradě.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Pronájem skladů a pronájem kanceláří v Praze 15
• Možnost pronájmu kanceláře v bezprostřední blízkosti skladu
• Kvalitní služby – recepce, parkování, klimatizace, internet
• Prostor areálu je střežen fyzicky i elektronicky 24 hodin denně