JUDr. Jana Sládková: advokátní kancelář, Rokycany

Hledáte spolehlivého advokáta, který vám pomůže při řešení právních problémů? Obraťte se na JUDr. Janu Sládkovou z města Rokycany. Advokátní kancelář poskytuje kompletní služby a poradenství v široké oblasti práva od rodinného, trestního až po nemovitosti. Advokátka JUDr. Jana Sládková uplatňuje své odborné znalosti již dlouhá léta v praxi a ochotně pomůže i vám.

Právnické služby a poradenství Rokycany

Každý se může dostat do situace, která vyžaduje právnickou pomoc pro ulehčení problémů. Advokáti nabízí poradenství při jednorázových náhlých problémech i řešení komplikovaných občanskoprávních sporů. Zkušení advokáti s dlouholetou praxí kladou důraz na individuální a diskrétní přístup ke každému klientovi. Samozřejmostí je zastupování fyzických i právnických osob při soudních jednáních či vypracování smluv.

Problematika občanského, rodinného, trestního a přestupkového práva

Advokátní kancelář Rokycany sdružuje advokáty se specializací na občanské, přestupkové, rodinné a trestní právo. Ať už máte jakýkoliv problém, advokáti vám poradí v případě přestupkového řízení dopravních nehod, správních deliktů a dalších právních sporů. Na advokáty se obraťte i v případě řešení opatrovnictví, řízení rozvodu či majetnického vyrovnání.

Vypracování smluv k převodu nemovitostí i v ruštině a němčině

Převody nemovitostí vyžadují přesné a precizně zpracované smlouvy odpovídající všem předpisům. Advokátka JUDr. Jana Sládková ochotně poradí a pomůže při vypracování smluv, veškeré administrativě při převodu nemovitosti nebo zrušení vlastnictví k bytům. Advokáti mají cenné zkušenosti, díky nimž se zamezí problémům i nesrovnalostem v budoucnu.

Advokátní kancelář Rokycany pro své klienty zpracovává kvalitně sepsané smlouvy i v cizích jazycích. Smlouvy o převodu nemovitostí lze v případě potřeby vypracovat i v německém nebo ruském jazyce. JUDr. Jana Sládková má dlouholeté zkušenosti s právní praxí, díky čemuž vyřešila velké množství případů ke spokojenosti klientů v Rokycanech i okolí.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Dlouholetá advokátní praxe v široké oblasti práva
  • Poradenství i zastupování klientů při sporech
  • Zpracování smluv a kontrola
  • Pomoc při převodech nemovitostí v německém a ruském jazyce