JUDr. Jaroslav Muroň: advokátní kancelář s týmem zkušených advokátů, Praha 1

Spolehlivost, rozsáhlé znalosti a špičkové služby v oblasti práva, to vše zajistí advokátní kancelář JUDr. Jaroslava Muroně se sídlem v mč. Praha 1. Advokátní kancelář sdružuje tým zkušených advokátů, kromě JUDr. Muroně také JUDr. Zuzanu Nepovím Sedlákovou, spolupracujícího advokáta Mgr. Tomáše Tichého a asistentku Danielu Vakaráčovou.

Advokátní kancelář si poradí s každým právním problémem, navrhne nejlepší řešení a postará se o právní úkony, které klient vyžaduje. Advokáti z městské části Praha 1 mají na prvním místě vždy zájmy svých klientů.

Advokátní kancelář se specializací na různé oblasti práva

Advokátní kancelář se specializuje na občanské právo, obchodní právo, pracovní právo, správní právo a trestní právo. Advokáti se za vás postarají také o smlouvy (kupní, darovací, nájemní a další). Provedou převod obchodních podílů, zajistí právní úkony zakládání společností a podniků, stejně jako slučování a rozdělování podniků. Na starost mají i všechny typy obchodních smluv. Zastoupí vás před soudy, a to včetně trestního řízení. Své klienty zastupují i před orgány státní správy a samosprávy.

Advokáti s profesionálním a vstřícným přístupem

JUDr. Jaroslav Muroň se právu věnuje přes čtyřicet let. JUDr. Zuzana Nepovím Sedláková skoro dvacet let. Spolupracují i s dalšími odborníky. Při spolupráci s advokátní kanceláří budete v rukou erudovaných odborníků. Profesionalita zde jde ruku v ruce s lidským přístupem. Klienti se vždy setkají s ochotou a laskavostí. Advokáti s nimi vše zkonzultují a navrhnou nejlepší řešení problému. Zakládají si na spokojenosti svých zákazníků, proto problém vždy řeší rychle, důkladně a vstřícně.

Advokátní kancelář Praha 1

Advokátní kancelář najdete v městské části Praha 1 na adrese Washingtonova 9. Čekají na vás ty nejlepší služby za odpovídající ceny. Advokáti vždy zohlední, jak je právní problém komplikovaný a jak se bude řešit. Proto navrhnou cenu na míru přesně vašemu právnímu problému. Nemusíte se tak bát, že byste platili zbytečné poplatky nebo neodpovídající sumu za právní služby.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Letité právní zkušenosti
  • Široká specializace: občanské, obchodní, pracovní, správní i trestní právo
  • Klient je zde vždy na prvním místě
  • Profesionalita, vstřícnost a spolehlivost